Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mensi elött 3-4 nappal...

Ha mensi elött 3-4 nappal vagyok, és nincs semmilyen folyásom, az mit jelent? Mensi, vagy baba?

Figyelt kérdés
Ilyenkor milyennek kéne lennie?irjatok tapasztalatokat!! Köszi!!
2008. ápr. 12. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem menszi előtt fehérfolyás jelzi hogy napok kérdése és megfog jönni.most még nincs és remélem nem is lesz!ezek szerint te sem várod helyette inkább a bébi?vagy pusztán csak kiváncsiság?
2008. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia!Hát persze, hogy babát várok,Már több mint 1 éve...És remélem talán most...:)Te is babát vársz.ugye?Vannak tüneteid?
2008. ápr. 12. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:

szia!

mi is 1 éve probálkozunk .Nekem se volt most semmi folyásom és nem is jött meg 3 hetet késett idáig.De most van fehér folyásom.Szerintem te babás lehetsz. ha akrsz irhatsz privit. ittvagyok gépközelben.

2008. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bocsi nem ugy volt állitva hogy leheseen, amugy én vagyok az
2008. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az első válaszoló vagyok!neked milyen tüneteid vannak?nekem 21.-én volt az utolsó menszim.az első két hétben és remélem jó napokon sűrűn együtt voltam a párommal.rá egy hétre elkezdett fájni a derekam(ez még mindig tart)és nyomást éreztem a jobb oldali petefészeknél.most pénteken olyan menszi érzésem volt éjjel hogy azt hittem reggelre megis jön de furcsállottam volna mert akkor mégcsak a 22.-ik napomon voltam.azóta hőmérözök 37-37,4 között mozog.jövő hét elején nem várom a menszit!
2008. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az első válaszoló:légyszi válaszolj!
2008. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló! Hasonló tüneteim vannak, mi a 10. napon voltunk együtt, aztán rá 1-2napra borzasztó fájdalom, majd elmúlt mint a karikacsapás, most a 4. napja (rá 5 napra kb) pedig olyan mintha meg akarna jönni. Fáradékonyság is van, ugyan a hőmet nem mérem, de tegnap kíváncsiságból.. 37.4 volt :-)Amúgy most járok a 22. nap körül. Remélem nem jön meg és Neked sem!
2008. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
köszönöm hogy megírtad!most hogy neked is hasonlóak a tüneteid nagyon bennem van a remény hogy talán tényleg baba.jövő héten ha nem jön meg és tesztelek megírom.
2008. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok! Na most akkor ki kivel van? KI kinek válaszoljon?Kicsit ki kellett mennem, de már itt vagyok:)
2008. ápr. 12. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!