Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abból lehet vmi, ha a barátom...

Abból lehet vmi, ha a barátom pénisze fél vagy 1 percig benn volt? (gumi nélkül)

Figyelt kérdés
Jóval utána élvezett el.
2009. jún. 10. 20:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
Attól még, hogy neked nem jött össze... Arra nem gondoltál, hogy esetleg valami baja van a barátnődnek, vagy neked? Baromira nem biztonságos ez a módszer.
2009. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem hinném, hogy felelőtlen lennék. amikor peteérésem van, nem is fekszek le a barátommal, nehogy terhes legyek. Csak hihetetlen kevés az esélye, hogy fél perc alatt terhes legyen, ha nem csinálnak semmit, csak beteszi.És feleslegesnek tartom felborítani a hormonháztartását a semmiér. Tisztában vagyok az elő nedvvel is. 21:30-as
2009. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazán értem ha valaki nem szeretne még babát akkor miért nem tesz ellene?Annyi féle mód létezik már!Miért választják az ilyen emberek inkább az aggódást,idegeskedést!?

Nem bántani akarom az ilyen embereket csak nem értem őket!!!!Ha én valamit nem szeretnék igyekszem tenni ellene!

2009. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
64%
99% h nem leszel terhes....barátommal mi is megszakítással csináljuk hónapok óta és semmi baj nemvolt..sőt nekem az apukám is így csináálta és nekik se lett semmi:D és msot nem kell leoltani h akkor te h születtél stb...úgy h akartak:D
2009. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%
Jaj, de vicces hihihi...És ha ő az az 1% ...hihihi... akkor megölnek egy babát... hihihi.Hogy ez milyen vicces kérdés... Spermaszámról és termékenyítőképességről hallottunk-e már....? Agyam eldobom,de komolyan....
2009. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem mindegy, hogy megszakítás vagy az a fél perc! Nem mindegy, hogy fél óráig benne van vagy csak 1 percig. Szerintem nem lesz semmi, de tanulj az esetből és akkor nem lesz semmiféle idegeskedés. Ha már itt tartatok, hogy unjátok a gumit, akkor szedj fogamzásgátlót vagy valami. Szinte semmi esélye nincs egyébként, hogy terhes legyél, nagyon minimális. Úgyhogy nyugodj meg. És fogadd meg, hogy többet ilyen nem lesz, mert nem éri meg.
2009. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%
Végignéztem a válaszokat. A megszakítás mellett érvelők felpontozva, a megszakítás ellen és normális védekezés mellett érvelők lepontozva... Gyerekes.
2009. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%

Én is most végignéztem a válaszokat!Aki nem az abortusz mellett van az le lett pontozva!:-( Elég elszomorító és nem a pontok miatt!!!

Nem tudom sajnálni a kérdezőt,mert ha arra van esze,hogy szexeljen akkor biztosan ismeri a védekezési módszereket és ő nem alkalmazza egyiket sem és még sajnálni kellene még ha kicsi is rá az esélye,hogy terhes legyen!Nagyon sok ilyen "balesetről" lehet hallani,hogy valaki terhes lett!

További jó biztatást a terheség megszakítása mellett levőknek de én ebben nem veszek részt!

2009. jún. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Ez az egész dolog am véletlenül történt meg. És én nem pontoztam le senkit.
2009. jún. 11. 09:20
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem biztatta , hogy vetesse el a gyerekét, csak elmondták, hogy minimális az esélye, hogy terhes legyen és emiatt feleslges elcsesznie a szervezeté a 72órással. Senki nem nyugtatgatta azzal hogy: Jajj nyugi már, feltalálták már az abortuszt, :)
2009. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!