Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én ezt már nem értem. Mitől...

Én ezt már nem értem. Mitől van az hogy valaki rózsaszínes folyással, enyhe barnázással babás, más meg ugyanígy van és menszi? Ez mitől függ?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
mert nem vagyunk egyformák... és szerintem senki nem tudja mitől függ. sajnos ebben a természet dönt. vagy ha úgy jobban tetszik, a leendő babád...
2009. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valaki babás, akkor nem jelent jót a rózsaszín/barna folyás. A menstruáció előtt teljesen normális. Nekem is volt pozitív teszt után barnázás, és aztán meg is jött. Jobb volt így, mert az a baba nem lett volna egészséges.

Most megint babás vagyok, és ez az a baba már biztos erősebb, mert nincs ilyen gond.

Gondolj arra, hogy inkább jöjjön a babád két hónappal később,de legyen egészséges!

2009. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!