Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még? 1 hete...

Reménykedhetek még? 1 hete késik, már 2 tesztet is csináltam, de negatív lett. A hőmérsékletem 37,3, néha émelygek. Lehet még pozitív?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Reménykedni mindig lehet, de én is így voltam. Aztán sajnos egy hét és két nap után megjött. Akkor nekem is 36,3 volt a hőm.Előtte végig 37 körüli. Bocsi, ha elkeserítettelek. De lehet, hogy Neked összejön! Szorítok!
2008. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ, bocsi az előző vagyok. Most nézem, hogy 37,3 a hőd! Na így már mindjárt más. Így tényleg reménykedhetsz. Várj még három napot, és tesztelj, újra!
2008. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel!Az en baratnom nem nezte a hojet sem semmit siman neki fogtak a masodik bbabanak es mar 2 honapos volt es meg nindig negativ volt a teszte.Csak gyanusak voltak a "jelek" es elment dokihoz aki jo hirt mondott :-D

A szomszedom is igy volt.ot szegenyt meg riogattak is ,hogy lehet nem is az,vagy esetleg mehen kivuli,de ma mar o is egy 3 honapos baba boldog anyukaja.

De ahogy elnezem a hodet!Szerintem oke-s,varj meg 1-2 napot!

Sok sikert!

IRJ h mi lett!

2008. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nagyon szeretnénk már Babát,de kicsit félek is,ha nem Baba akkor mitöl késik?A cisztának vannak tünetei?
2008. ápr. 12. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!

sajna acystával is felmegy a hőmérséklet ugy mintha babas lennél. Sajna én is igyvoltam a multhonapban. Reménykedtem aztán kiderült cysta és azért volt fennt a hőm.És nekem 3 hetet késett,és még tesztet sem vetem.

2008. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már 6 hetes terhes voltam, amikor elöször kimutatta a teszt. Úgyhogy akár lehetsz is...

2008. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én szorítok neked! A tanácsom, hogy várj még pár napot. Nekem az egyik ismerősömnek a 4. hét után mutatta ki a terhességet! Elment dokihoz és már 7 hetes terhes volt! Fel a fejjel! Nagyon nagyon szorítok neked! Ne keseredj el, ha mégsem baba, fogd fel pozitívan a dolgokat! A következő hónap új remények! :)
2008. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen a cisztának vannak tünetei(bár ez sem általánosítható)rengetek pisiléssel jár(éjjel-nappal) és sexnél fájdalmas együttlét!
2008. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!