Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik jöhet szóba, nagyon...

Melyik jöhet szóba, nagyon félek megint hogy elhal?

Figyelt kérdés
Rettegek attól hogy megint úgy járok mint kB. olyan 3 évvel ezelőtt. 18 voltam mikor teherbe estem de az sajnos el halt terhesség volt kB. a 8-11héten halt el, után na rá 1,5 évre rá jött a kisfiam aki most jelenleg 4 hónapos. És most megint lehet hogy terhes vagyok. Mennyi a valószínűsége hogy elhal megint. Vagy méhen kívüli,. Esetleg iker terhesség lehet-e mennyi az esélyem rá mer az anyámnak volt egyszer csak sajnos az egyik elhalt a méhen belül másik él az most 10éves. Hát nekem már kb. olyan 9-10napja késik talán utalhat terhességre?

2012. márc. 12. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom ami történt veled sajnos egy pici esély biztosan van arra h elhal a magzatod probálj magadra vigyázzni ne egyél igyál olyan ételeket italokat amik ártanak ne emelj stb és igen ha ilyen sokat késik szerintem érdemes volna tesztelned a hödet nézted már?
2012. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hömérsékletemet? és mennyi az ideális kb.?
2012. márc. 12. 11:53
 3/6 A kérdező kommentje:
11:56kor- mértem 36,9fokot az jó? vagy sok? vagy kevés? vagy mi az ideális?
2012. márc. 12. 11:56
 4/6 anonim ***** válasza:

A hőt reggel kell mérni ébredéskor! Az ad reális eredményt! Holnap mindenképp vegyél egy tesztet! Szurkolok neked hogy minden rendben legyen!


Üdv

16hkm

2012. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát már vettem 5 tesztet .
2012. márc. 12. 12:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek hogy érzi meg egy gyerek ha jön a kis tesó akár 4hónapos akár nagyobb gyerek?
2012. márc. 12. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!