Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20.napra "megjött" de csak...

20.napra "megjött" de csak egy 1-2 napig volt és azis kevés volt és barnás színű. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az egész úgy volt hogy a 20.napra "megjött" de csak egy 1-2 napig volt és azis kevés volt és barnás színű...aztán most vagyok a 35.napon és eddig még semmi...tünetek azok mint menszes előtt..fáj a hasam ...fáj a mellem....segítsetek..de a párommal nem voltunk együtt..csak pettingeltünk....de nem kerülhetett oda a sperma....
2008. ápr. 11. 21:52
 1/8 A kérdező kommentje:
SEGÍTSETEK LÉCCI!!
2008. ápr. 11. 21:53
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is valami ilyesmit kérdeztem csak nekem a tizedik napon jött meg. Még nam válaszolt senki, pedig várom...

Ha nem voltatok együtt, nyugodj meg, nem vagy terhes. Illetve ne nyugodj meg, hanem menj el egy orvoshoz, aki megvizsgál, és remélhetőleg megállapítja, hogy mi a bibi. Én is ezt fogom tenni...

2008. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor nem vagy az
2008. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy pettingtől terhes lettél, van úgy, hogy 20 napra jön meg és olyan is, hogy 35-ig tolódik, jó lenne tudni, hogy hány éves vagy, lehet, hogy még nem állt be a rendszeres mensi? Szerintem nem vagy terhes.
2008. ápr. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem került sperma a hüvelyedbe nem vagy terhes.Azért csinálj egy tesztet és ha pozitiv,irány a doki.
2008. ápr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
petting?tuti hogy nincs baba!mitől is lehetne:a peting a simogatásról szól!sperma nélkül hogy volna már baba?talán a gólya?
2008. ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mikor elment a párom nem került oda a sperma....mert vigyázunk mindig....de nagyon félek:S:Saz előváladék ha nyállal keveredik akkor még életképes???...nagyon fáj a cicim...és a hasam alul.....és ma van a 36.nap....segítsetek!!
2008. ápr. 12. 20:38
 8/8 A kérdező kommentje:
mármint hogy az előváladékban lévő spermium..
2008. ápr. 12. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!