Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet trifazisos gorbe?

Ez lehet trifazisos gorbe?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy butasagot kerdezek es nem is ilyen a trifazisos gorbe, de tulajdonkeppen van egyszer egy lacsonyabb sav peteeres elott, majd peteeres utan egy 36.7-36.8-as es meg feljebb kuszott 37.0-ra az elmult napokban, ott is maradt.

Szerintetek mikor lenne ertelme tesztelni? 28 naposak a ciklusaim, hetfore nem varom. Terhessegi tesztem van itthon boven 10-es es 25-os, tehat maximum csalodok a negativ miatt, mas veszteseg nem er.


[link]


2009. jún. 10. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
igen ez egy szép trifáziss lett volna , ha egy idöben méred és ezek a számok jönnek ki !!! a 10es teszt már mutathat halvány pozit !!!! :)))))
2009. jún. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még legalább két napot. Addig nem fogja kimutatni.
2009. jún. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen egy trifázisos görbe. :-) Szorítok neked!
2009. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hát, nagy a remény, a férjem szerint biztosan terhes vagyok. Ő érzi.

Már a második babánk lesz és azt mondja, hogy pár napja ugyanúgy ki vagyok fordulva magamból, mint az előző terhesség első heteiben voltam. Szóval igazán székértőként nyilatkozik. :-D

Ennek megfelelően két, vagy három napja megkért, hogy csináljak egy tesztet, ami természetesen negatív lett, de tudtuk is, hogy az lesz, csak a lelki békéje miatt próbáltam meg, hátha.

Úgy terveztem, hogy pénteken bevállalok egy 10es érzékenységű tesztelés, aztán lesz, ami lesz, ha negatív, akkor még mindig lehet amiatt, hogy korán teszteltem, ha később is negatív és megjön a mensi, akkor sincs még veszve semmi sem, ugyanis ez az első hónap, hogy próbálkozunk.

Majd megírom az eredményt!

2009. jún. 10. 11:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy valaki lepontozott. Én minden válasznak örültem/örülök és nekem hasznos.
2009. jún. 10. 11:52
 6/7 A kérdező kommentje:

Biztataskeppen emelem ki a kerdest, hatha ezzel erot adok valakinek kozuletek, babat tervezok kozul.

Hogy a gorbem precizen trifazisos volt-e azt a mai napig tudom, de hogy abban a honapban megfogant a pici babank, az biztos.

Most lesz hat honapos a fiunk.

Sok sikert kivanok mindannyiotoknak!

2010. aug. 8. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratula!!
2010. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!