Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén a melleken...

Terhesség esetén a melleken hol látható az eresedés?

Figyelt kérdés
Ugy értem, hogy a mell külső részén,vagy a cicibimbó körül?Nekem a külső oldalán vannak vastag kék erek, meg nagyon fáj is a cicim.Még 5 nap a nem várt mensiig.Köszi.
2008. ápr. 11. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szíja!A mell külsőrészén,és ilyenkor a mellbimbók nagyon érzékenyek,és sötétebbek.Ráadásul éjjel is zavarhat a feszülő melled,mert ha ráfekszel nagyon tud fájni.
2008. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek egyet az előttem szólóval mert én 26 hetes terhes vagyok és pl. a mellbimbóm ugyan olyan színű mint eddig, semmit nem változott a színe. Ez szerintem egyén függő. Az eresedés akkor látható a legjobban ha hirtelen kezd nőni a melled. Nekem a terhesség legelejétől kezdve nő a mellem sőt az első 3 hónap altt nőtt a legtöbbet. 75B-ről 85B-re. Most 90C-nél tartok és képzeld el hogy 54 kiló voltam a terhesség előtt. 4 kilót hiztam eddig és azt is a mellemre és a hasamra.
2008. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!