Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormon vizsgálat eredményeim...

Hormon vizsgálat eredményeim elkészültek. ezek mit jelentenek?

Figyelt kérdés

FSH:4,71iu/l

LH:10,69iu/l

Prolactin:7,72

Oestradiol:0.144

testosteron:2,73

sajnos csak szerdán lesz a dokim,ha addig is valaki tudja ezek mit jelentenek,az kérem irjon.segítséget előre is köszönöm.


2008. ápr. 11. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
WWW.hazipatika.com itt utánna nézhetsz.
2008. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi,de ezen az oldalon nem találtam ami segített volna.
2008. ápr. 11. 13:10
 3/11 anonim ***** válasza:
2008. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok.

Az oldal, amit küldtem,, ír tippeket is, hogy mi miért lehet. Azért ne kombináld túl, bízd az orvosra! Emiatt ne aggódj előre feleslegesen!

Egyébként rendszertelen ciklus miatt kellett a hormonvizsgálat?

2008. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát,ha rendszertelennek lehet nevezni,hogy január 13. óta nincs mensim,akkor igen!sajnos már nagyon türelmetlen vagyok.babát szeretnénk,úgyhogy jó volna már tudni miújság.

ezért kombinálnék.

2008. ápr. 11. 13:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!Leirom neked az én eredményeimet.Mult hónapban voltam én is:

Prolaktin:315 mIU/l

TESZTOSZTERON: 1,32 NMOL/L

FSH:7.5 iu/l

LH:4.3iu/l

Ösztradiol:144 pmol/l

Nekem ezek lettek, és azt mondta a doki, hogy elég jo eredmény.Nagy eltérés nincs a normál érték, és az én eredményem közt.Remélem tudtam segiteni!! Drukkolok, hogy jo legyen neked is!!

2008. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem meg január 15 óta nincs mensim! Én tegnap voltam vérvételen, 1 hét múlva lesz eredmény, és csak utána szerdán megyek dokihoz. Úgyhogy én is türelmetlen vagyok...

Én januárban hagytam abba a fogamzásgátlót, attól is lehet gond...

Szorítok neked!

2008. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nekem pont most 1éve,hogy abba hagytam a tabit.nem tudom mi bajom lehet,de már eléggé unom.remélem nincs komoly problémánk!sok sikert!te is szeretnél bébit?
2008. ápr. 11. 13:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen! Mi is nagyon szeretnénk babát! Ezért is hagytam abba a tabit. A doki nálam prolaktin-túltermelésre gyanakszik, ezért küldött hormonvizsgálatra. Szorítok nagyon neked is! Remélem, semmi gond nem lesz!!! Olyan rossz, körülnézek neten, és annyi minden szörnyűséget olvasok, és beparázok, hogy nekem nem lehet babám... Már nem is olvasok semmit, megfogadtam.

Na, fel a fejjel! Csak az idő ne menne ilyen lassan... :/

2008. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak normál értékek és egy kis magyarázat!

Az a baj, hogy a progeszteront nem nézte meg neked, az is nagyon fontos, hogy rendben van-e!

nagyon fontos, ezek a hormonok ciklusfügőek, így azt is érdemes tudni, hogy mikor volt a vérvétel, a ciklusod hanyadik napján (kivéve a tesztoszteron).

Sok sikert!!!!

2008. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!