Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? 4 db tesztet...

Csimi88 kérdése:

Terhes lennék? 4 db tesztet csináltam már (mind negatív).

Figyelt kérdés
2 hónapja késik a havim (szokott néha ilyet csinálni). Már beképzelem magamnak a terhességi előjeleket ill. folyton azokat keresem magamon (haspuffadás, pattanások, rosszullét). Tiszta para vagyok, mert még 2 hónap lenne vissza a diplomaosztómig és még nem terveztünk gyereket. Illetve még legalább 1 évet várni akartunk.
2012. márc. 7. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha terhes lennél akkor csak ránéznél a tesztre olyan lenne,mint a zebra 2 hónap után.Nem hiszem,de én biztos elmennék orvoshoz,mert 2 hó késés hormonproblémára utal.A későbbiekben,ha majd valóban szeretnél babát gondot okozhat.

2012. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi késéssel érdemes lenne felkeresni egy jó dokit. Amúgy szerintem nem vagy terhes, ennyi késésnél ennyi tesztnek már +nak kéne lennie
2012. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, némileg megnyugtattak. El fogok menni dokihoz mindenképpen, csak eddig nem engedte az időm. Úgy érzem, hogy meg van puffadva a hasam, ezért ijedtem meg nagyon.
2012. márc. 7. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!