Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg vagyok fázval gyogyszert...

Meg vagyok fázval gyogyszert szedek ha ősszejőtt a héten árt a babaának?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Amúgy én is ebben a cipőben járok. Nekem is gyógyszert kell szednem a köhögésre. :8 másképp nem múlik el.

Azt olvastam itt több helyen is, hogy az első 2 hétben elvileg nincsen kapcsolat a baba és a mama között.

Remélem összejött nekünk a baba.

2008. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell túllihegni ezt a gyógyszer kérdést.Egy betegség sokkal veszélyesebb a babára,mint a gyógyszer!

Úgyhogy nyugodj meg!

2008. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első 2 hétben tényleg nincs kapcsolat a baba és a mama között,úgyhogy nem árthat!

Bár szerintem utána sem ártana!

2008. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a dokim mondta aki nőgyogyász főorvos és háziorvos egyxben hogy az első 3 honapig semmien gyogyszert nemszabad mert igenis árt .De az ismerősöm is aztmondta hogy neki is ezt mondta az ődokija.
2008. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!