Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős mensi szerű fájdalom, a...

Erős mensi szerű fájdalom, a peteérés vagy már az ovuláció jele?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk és nem tudom pontosan mikor kellene együtt lenni. Az ovu teszt tegnap - volt ma reggel + de ma este már újra -. Tegnap és tegnap előtt voltunk együtt ma sajnos egyedül vagyok. Lehet belőle baba? Holnap is próbálkozzunk vagy az már "felesleges"?
2012. márc. 6. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy felesleges próbálkozni? Nem szeretem ezt olvasni! :( Nagyon sok nő nem szexel azért,mert felesleges,mert nincs pete érés közelben! Legyetek együtt amikor csak kedvetek van! Ne azért,mert babát gyártotok! Azért kell együtt lenni,mert szeretitek egymást,élvezitek a szexet egymással! Ha jönni akar a baba,akkor jön! Amúgy ha 2-3 napont avagytok együtt,akkor el sem tudjátok kerülni a peteérést! A másik pedig az,hogy vannak spontán peteérések,amit pl,egy orgazmus is kiválthat! Ez elég ritka,de sokat olvastam,hogy volt aki mensi alatt esett teherbe! Tehát a szex sosem felesleges,ha neked,és párodnak is jó,akkor legyetek együtt,és jönni fog a baba,hidd el! :)

Ne add fel! Mi is december óta próbálkozunk,de majd jön,ha jönni akar! :)

A másik! Vezess görbét,mérj hőt minden reggel,és írd jelöld be mikor voltatok együtt! Bár ez csak utólag mutatja mikor volt peteérés,de legalább tudod,hogy van-e egyeltalán peteérésed,és azt is,hogy jókor voltatok-e együtt!

2012. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az erős menstruációs fájdalom az ovuláció jele.


Ahogy megrepedt a tüsző és kilökődött a pete, a tüszőben lévő folyadék kiszivárog vagy kifolyik egyben, és ez a folyadék okozza a görcsöket.

2012. márc. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem kell naptárazni, akármikor máskor is sikerülhet :) én rögtön a mensi elmúlása után voltam a párommal, a naptár szerint még 10 napom lett volna, de így is sikeredett a baba :) a szex nem lehet felesleges, ne csak azt a kis időpontot keresd ahol tuti!
2012. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!