Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn kellett volna megjönni...

Hétfőn kellett volna megjönni de nem jött meg, majd szerda reggel volt egy kis vérzés,de csak délelőtt, majd csütörtökön is így jártam ma reggel, meg semmi. Most akkor baba vagy nem?

Figyelt kérdés
A tünetekről nem tudok mit mondani, hétfőn kedden egész nap aludtam és feszült a mellem, ma pedig émelygek és fáj a fejem. Szerintetek???
2008. ápr. 11. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj, és megtudod, hogy baba, vagy sem!

Én szorítok neked nagyon! :)

2008. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Teszt!!!!Az a legbiztosabb most!Nekem első elmaradt mensi napon kimutatta.Sok sikert.
2008. ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Teszteltem még kedden de akkor neg volt. Utánna meg nem mertem a kis vérzés miatt.DE akkor megpróbálom újból. igazából az a furcsa hogy sose késett még és most se olyan érzésem van hogy mejönne.:))
2008. ápr. 11. 09:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Tesztelj!Nekem a mensim előtt 2 nappal már pozitívat mutatott.
2008. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, Te milyen tesztet használtál?? Mert nekem már 5 napja késik és a Lilly teszt negatív lett kétszer is! De ettől függetlenül iszonyú hányingerre keltem reggel, feszül a hasam, egy hete olyan megjön érzésem van, a hőm sem esett le, hüvelyben 37,2. Szóval úgy érzem, hogy a negatív tesztek ellenére babás vagyok! Szerinted?
2008. ápr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Lily tesztről nem sok jót hallottam,a rossmanban van olyan,ami érzékenyebb (20-as) és állítólag jobb is,easy pregnancy.Szerintem tesztelj ujra.
2008. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pregimaxal teszteltem, csak kértem egyet ezt adták. Nem tudom milyen, de vettem egyet most az meg maria romed, de ezt sem ismerem..:( De itt mindenki a gabriellre esküszik..:)
2008. ápr. 11. 10:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6 nap késés után lett + a Gabriel teszt!
2008. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia..én nekem tegnap kellett volna megjönnie,,várom hogy ne legyen semmi és hétfön tesztelek..de ami tuti jo a teszt szerintem az a medilab-..és a dokim az áztatosat javasolja nem a pipettásat..a lányommal 2 perc alatt pluszt mutatott.:Dmost is az lesz remélem..neked meg sok sikert
2008. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!