Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam egy tesztet ami -...

Csináltam egy tesztet ami - lett de fél óra múlva megjelent még egy csík halványan. Most akkor +?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Babagyanús!

Pár nap múlva reggeliből tesztelj újra, talán egyértelműbb lesz! :-)

2009. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
baba lessz a dologban.Növérem is így járrt. :)
2009. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Reménykedem!:)
2009. jún. 9. 13:43
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is várj még pár napot és tesztelj újra egy érzékeny tesztel szerintem azon már rögtön ott lesz az a második csík!Drukkolok majd írd meg mi lett!:-)

2009. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Melyik a leges leg érzékenyebb teszt???
2009. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem azért írok,hogy elkeserítselek,de 2 hónapja én is így jártam.A - teszt,fél óra múlva + lett,halvány,de jól láthatóan.Rohantam a dokihoz,de megerősítette a negatív terhességet.:( Azért szurkolok neked,de ne éld bele magad,mert ha úgy jársz mint én,akkor nagyon nagyot fogsz csalódni!
2009. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csinálj még egy tesztet, én a Gabrielre esküszöm, nekem mindhárom babámnál bevált.
2009. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat pár nap múlva újból tesztelek.Csak hosszú a várakozás.
2009. jún. 9. 14:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia, nem akarlak elkeserítni, de azt írják a teszt használatijában, hogy az eredmény leolvasása után ami mondjuk max. 10 perc már nem szabad figyelmbe venni, hogy mire változik.

Lehet, hogy Te nem olyan tesztet vettél mint én, és annál nincs ilyen szabály, én már 2x teszteltem és mind a kettőnél ezt írták.

Reménykedem, hogy mégis sikerült, írj ám, hogy baba lett-e a vége!

2009. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ismételd meg mert lehet hogy időn túli volt és az bizony érvénytelen. Persze attól még lehet baba a dologban.
2009. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!