Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elevit, magne b6 és folsav...

Elevit, magne b6 és folsav mellé mennyi teát igyak naponta?

Figyelt kérdés
Cickafarkfű és palástfű teát szertnék inni, de nem tudom a mennyiséget. Segítenétek? Köszönöm előre is.
2009. jún. 9. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz ez egy kicsit túl sok???

Elevit mellé még magne b6 és folsav is és a teák is???

Én nem próbálkoznék ennyi mindennel...

Nem elég az elevit meg a tea? Vagy miért szeretnél enniy mindent szedni, inni?

(én félnék nehogy összekavarjon valamit a ciklusomban... )

2009. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezeket a vitaminokat a doki mondta, hogy szedjem. A teát meg én gondoltam, hátha hamarabb összejönne a baba. De én is félek, hogy sok lesz így együtt, azért kérdeztem.
2009. jún. 9. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a dokid javasolta az elevit mellé a többit akkor oké! de szerintem tea az sok lenne! Ha megkérdeznéd a dokid akkor szerintem neki se tettszene, habár dokija válogatja!

Én a Te helyedben nem innám a teákat! Elég a vitamin!

Sok sikert neked és mielőbbi babásodást kívánok!

2009. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Akkor nem iszom mégsem.
2009. jún. 9. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Igyad a teákat mindenképpen! Nekem is az segített, és a páromnak a lícium gyümölcs! (bioboltban kapható csak) A tea jó, naponta 2 csészével, többet ne, mert székrekedést okoz. Elevit mellé a folsavat én is fölöslegesnek tartom, de a magne b6 jó, én is szedtem Elevit mellé napi 2-3 szemet. Sok sikert!
2009. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm.
2009. jún. 9. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Én innám a teákat.A vitaminokra a babának van nagy szüksége a fejlödéshez,a teák meg neked segitenek:A cickafark a ciklus elsö 14 napján a peteérésnél,a palástfü pedig a megtermékenyülés után a beágyazodásnál.
2009. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!