Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? 21 éves vagyok...

Terhes vagyok? 21 éves vagyok 1 vérzésem kimaradt és már lassan a másodiknak kellene meg jönnie. Pontosan 32 napja késik.

Figyelt kérdés

Félek tesztet csinálni…félek ,hogy pozitív de attól is hogy negatív… Nem tudom minek örülnék jobban.(még tanulok) Barátommal évek óta megszakításos módszerrel védekezünk,de még annál nagyobb gondom nem volt hogy késett maximum egy hetet. Arra gondoltam, hogy talán most azért késik ennyit mert híztam kb. 5kg. 70-75 voltam 163 cm magas vagyok és per pillanat 80 kg. De már fogyózom.

Terhességen kívül gondoltam PCO - ra is. De olyanom már volt kb.egy éve és akkor fájdalmaim is voltak most viszont nagyon ritka nagyon enyhe görcsön és derékfájáson kívül más panaszom nincs.

Tesztet kénytelen vagyok csinálni és a napokban fogok is.

Vagy tök fölöslegesen törnöm az agyam hogy mi bajom lehet és most tényleg terhes vagyok?


2009. jún. 9. 12:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem :( negatív lett :( most mehetek a nőgyógyászhoz hogy kiderítsük mi bajom lehet :(
2009. jún. 10. 15:09
 12/12 anonim ***** válasza:
Szegényke de azért ne keseredj el. Minden rendben lesz nyugi.
2009. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!