Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért fájt nekem ennyire?...

Miért fájt nekem ennyire? Tegnap volt az első inszemem, amit más meg sem érez, én meg utána 2 órán át borzalmasan szenvedtem, s a végén már bevettem egy görcsoldót.

Figyelt kérdés

Igaz nekem a menzi is rendesen fájni szokott, a HSG alatt meg először elájultam, aztán meg ordítottam a fájdalomtól. (A szülés lehet hasonló.)De az inszem állítólag nem olyan borzalmas. Hát nekem az volt :(

Már másfél éve várunk a babócára.

31 évesen már kicsit el vagyok keseredve.


2009. jún. 9. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem már jobban vagy. Én már túl vagyok egy inszemen,sajna sikertelenül,de most már a 2.lesz jövő héten. Nekem egyáltalán nem fájt,picit kellemetlen volt,utána inkább napokig puffadtam,és húzó érzés volt az alhasamban. Viszont inszem előtt,a tüszőrepesztő után egész éjjel görcsöltem,akkor volt ovulációm,ez tuti,amúgy is megéreztem mindig,na de most azt hittem a falat lekaparom,de tényleg! Nem lehet,hogy mostanra repedtek meg a tüszőid,és azt érezted? mert akkor viszont nagyon jó időben sikerült elcsípni az inszemet:) én szorítok nagyon,üdv. Eszti
2009. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál. Már jól vagyok.

Csak érdekelt, hogy miért kell nekem duplán megszenvedni mindent. Épp elég lenne a lelki teher ami van rajtunk.

Sok sikert az inszemhez!

2009. jún. 9. 19:36
 3/3 anonim válasza:
Szia! Most olvastam ezt, mi lett végül az eset vége? Nekem a 3-ik inszemnél volt ilyen. Mikor jöttem haza a kórházból már akkor el kezdett görcsölni a hasam és ez meg is maradt másnapig. Lázam is volt! Engem is érdekel mi lehetet az oka. Eddig ilyen nem volt. az első pik-pak megvolt a második zárt mélyszájjal és ez volt a harmadik tiszta szenvedéses. Ha vkinek van ötlete írjon nyuggodtan priviben. köszi
2010. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!