Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tévedhet az ultrahang?

Tévedhet az ultrahang?

Figyelt kérdés
tegnap írtam egy kérdést Terhes Lennék? címmel. Ma voltam dokinál, megvizsgált, hüvelyi uh-val is, azt mondta nem vagyok terhes. ... és hogy csak az abbahagyott ( fél éve!) gyógyszer miatt volt szokatlan a mensesem. Két teszt is halvány csíkos lett... semmit se értek!
2009. jún. 9. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

a nem várt után mennyivel voltál dokinál?

ha még nagyon korán, akkor UH sem lehet látni.

én 4-5 hetesen voltam, és egy 6mm-es petezsák volt! (nagyon kicsi ez a méret)

2009. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

attól függ h mennyi idős terhességről beszélünk mert lehet h még nem látott semmit a doki annyira korai

ha halvány csíkos lett a teszt akkor az azerintem nem hazudik

csinálj még egyet pár nap múlva is és ha az is poz lesz akkor érdemes jobban utánna járni a dolgoknak

pl: vérvétel stb.

2009. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megmerte a doki a nyalkahartya vastagsagot?nem mondta hogy miert kizart a terheseg?

Mikor lett halvanycsikos a teszted verzes elott vagy verzes utan?

2009. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hetesen voltam, 2mm-es petezsák vélhető,de a teszt pozitív. 1 hét múlva megint mentem,akkor már hasi uh-on is látszott egy mini foltocska.
2009. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 4 hetesen már 3mm-es petezsákot látott a doki. A nyálkahártyád milyen vastag? Mert ha 12-15 vagy fölötte akkor még esetleg lehet baba.
2009. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok

köszi a válaszokat. Mért valamit a doki, de konkrétumokat nekem nem mondott, csak az asszisztensének. ( elég rossz a hallásom:( )

itt a tegnapi kérdés linkje


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


nem mondta, hogy mért kizárt a terhesség, csak hogy valószínű a gyógyszer abbahagyása miatt.. Írt fel fogamzásgátlót, és gyakorlatilag kitessékelt....

2009. jún. 9. 10:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem akarok nagyon kemény lenni, de biztos, hogy ő az ideális nőgyógyász számodra? Az, akinek még egy kérdést sem mersz feltenni? Én pár hete váltottam, rengeteg tépelődés után, de azóta is úgy örülök a döntésemnek, mint majom a farkának. Jó, hogy itt segítenek, de alapvetően neki kéne ezeket a kérdéseket feltenni, szerintem.
2009. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy nem ideális, de kis város a mienk, Ő az egyetlen nődoki itt, a kisfiamtól még hozzá is csak nagyon indokolt esetben tudok elmenni, nincs aki felügyelné a picurt órákig amíg megvárom a másik városban a tömegnyomiban, hogy valamelyik dokihoz bejussak az legalább utazással együtt 5-6 óra.
2009. jún. 9. 11:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez alajan sajnos azt mondanam hogy nem vagy terhes:(

Lehet hogy elindult valami de nem maradt meg.

12napos verezgetes nem normalis egy esetleges terheseg idejen.

Meg a tegnapi negativ teszted is arra utal hogy vagy nem is volt vagy mar nincs terheseg.

Probalj meg egy masik fajta tesztet,ha is nega akkor sajnos nincs ertelme tovabb remenykedni.

2009. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Lehet tegnap már írtam neked, ha nem akkor leírom: nem csak a terhességet jelentő hcg lehet jelen a szervezetedben, engem is megtévesztett múlt hónapban a 2 halvány teszt. Persze nem tudom a tiéd mennyire halvány vagy erős, de ha nem erősödik akkor az nem terhesség, ezt 2 doki egymástól függeltenül mondta nekem. Nem is arról van ilyenkor szó, hogy csak terhes voltál, hanem arról, hogy nem is voltál. Én a pár hónap alatt már sok érdekes dolgot tapasztaltam, nem szabad mindentől megijedni és okokat keresni. Ilyen a testünk, ez a természet.

A következő hónapban majd összejön, ne aggódj! Sok sikert és nyugalmat kívánok!

2009. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!