Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 éves kor fölött milyen...

35 éves kor fölött milyen gyermeket várni?

Figyelt kérdés
Nem gondoljátok,hogy "öregek vagytok"Pl.40hez közel?Van ugyanugy türelmetek a babához?
2009. jún. 9. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! 37 voltam, amikor kiderült, hogy babát várok, a 4.-et... A várandósságot nagyon könnyen viseltem, a szülés is könnyű volt, pedig az utolsó óta 10 év telt el, így azt mondják, olyan, mintha 1. lenne... A babához sokkal több türelmem van, mint a nagyokhoz volt. Valahogy nyugodtabb vagyok vele és nem idegeskedek folyton banális dolgokon. Szóval, nem hinném, hogy öreg lennék hozzá...
2009. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én mindkét gyermekemmel 35 felett lettem terhes. Nem így terveztük, de így sikerült:) Egyáltalán nem érzem magam öregnek, még senki sem tévesztett össze a nagymamával. Hidd el, ezek a picik fiatalon tartanak. Söt még egészségesebben élünk, mint 10 évvel ezelött, ha a sok mozgást és egészségesebb táplálkozást is beleszámítjuk.

A terhességeket jól viseltem, nem volt több problémám mint az átlagnak. A másodiknál gyakran meg voltam fázva (de ez szerintem évszak függö, illetve a nagyobbik mindent hazacipelt az oviból). Az orvosok is jobban odafigyelnek rád, legalábbis nekem ez volt az érzésem.

Az egyetlen, amit nehezen viselek, az "éjszakázás". Szerintem ezt fiatalabban könnyebben zsebre teszi az ember. De egészében véve (már csak korból adódóan is) nyugodtabb vagyok.

2009. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!