Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre nem várok? (12 re)...

Péntekre nem várok? (12 re) 30 napos ciklus mellett

Figyelt kérdés
Mikor fogtok tesztelni? én hétfőt megvárom mindenképp semmi tünetem nincs néha görcsöl egy picit a hasam alja de semmi más, Írjatok
2009. jún. 9. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
En szinten pentekre nem varom. A ciklusaim nagyon rendszertelenek, volt mar 17 napos meg 42 napos is. :( Igy en a peteerestol szamolok mindig 14 napot es az nallam mindig bejott. Mensim elso napja majus 8 de csak 29-en lett pozitiv az ovu tesztem tehat 29-30-an volt pe-m igy ez is egy hosszu 36 napos ciklus. Mar nagyon varom a pentek reggelt. Hamarabb nem merek tesztelni. Nallad vannak valami tunetek. Nallam sajnos semmi szokatlan. :( Te mikor tesztelsz? Pozitiv tesztet kivanok neked!
2009. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neked is pozitívat kívánok és drukkolok, én egy ideig ovu teszteltem hőmérőztem meg stb.. de rájöttem ezektől még jobban felstresszelem magam csak úgyhogy már nem csinálok semmit csak akciozunk mindennap:D ez valahogy jobban tetszik, tünetem nincs néha görcsölget a pocim lent de???várjuk meg a pénteket
2009. jún. 9. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!