Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes a Gestomix...

Lehetek terhes a Gestomix tabletta szedése mellett (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Gestomix tablettát szedek, első alkalommal (eddig mindig óvszerrel védekeztem). Az a problémám, hogy mostanában többször is barnás folyásom ill. vérzésem volt, még a tabletta szedése előtt. Az előző havim május 7-én jött meg, tehát most esedékes a következő.

Jún. 3-án barnás-véres(?)folyásom(?) volt, semmiképp sem olyan, mint egy normál menstruáció. Másnap már rendes vér jött, azonban nagyon kevés. Aznap este vettem be az első szem tablettát, amit azóta is szedek. A vérzésem nagyon gyenge, a hasam pedig egyáltalán nem fájt, talán első nap egy picit, de lehet, hogy csak beképzeltem az idegesség miatt.

Tegnap este, az 5. szem tabletta bevétele előtt együtt voltam a barátommal, óvszer nélkül (bennem ment el), és az a problémám, igazából nem tudom megállapítani, hogy mikor jött meg rendesen a menstruációm (az utóbbi idők vérzései miatt).

Tudom, hogy szégyen, hiszen 20 évesen már jó pár mensin túl vagyok, de mégis bizonytalan vagyok. Kérlek segítsetek, remélem világosan vázoltam fel a gondot.

Lehetek terhes? Kezdjem a reggelt a nőgyógyásznál és írassak 72 órás tabit?

(Az utóbbi vérzésekkel már elmentem orvoshoz, úgyhogy nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy a kérdésemre válaszoljon! Köszönöm!)


2009. jún. 9. 01:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Le van irva a tajekoztatoban, hogyha a menstruaciod elso napjan kezded el szedni a tablettat (ami a rendes verzes lenne), akkor mar az elso szemtol vedve vagy. Szerintem nem kell aggodnod.
2009. jún. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!