Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 25. napján vagyok....

A ciklus 25. napján vagyok. (02. hóban 35 napra jött meg)reggel hőmérőzök eddig szépen fent volt reggel viszont leeset. mire számíthatok ezek után?

Figyelt kérdés
tegnap reggel még 37.2-volr,reggel viszont leeset 36.9.hüvelyben viszont reggel is 37.2.most akkor most megfog jönni?nagyon nem szeretném.már 8 hónapja próbálkozunk és 3 hete a dokit járom,már hormonvizsgálatott csináltat.
2008. ápr. 10. 19:46
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és ha a hasszurkán kívül nincs más akkor biztos hogy nincs beby?folyásom sűrű fehér és krémszerű
2008. ápr. 10. 19:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz babás,várj pár napot és tesztelj.Drukkolok!
2008. ápr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meg fog jönni. Sajnálom nagyon, de nekem is megjött, pedig mi is nagyon-nagyon szertnénk már babót. Borzasztó ez a bizonytalanság, azt hittem, hogy egy-kettőre összejön majd a babó, és tessék... Nálunk sem akar jönni...
2008. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia Én ma vagyok a 25. napon, de nekem a hőm még mindig fennt van - remélem marad is - ! én 2 napja fura ízt érzek a számban, és néha-néha nyilalást a hasamba, ami néha átszúr a hüvelyembe is! Szorítok, hogy ne jöjjön meg. Kb. mikorra várod? Ha gondolod írj privibe! szorítok Nagyon! :)
2008. ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akárhol olvasok erről, mindenhol azt írják, hogy 37 körülinek kell lennie, nem pedig felettinek! Nekem végig 36,9-36,8 volt és 6 nap késés után + lett a gabriel teszt!

Szóval a lényeg 37 körüli legyen az érték! Drukkolok!

2008. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!