Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovu teszt teszcsikja...

Ha az ovu teszt teszcsikja picit halvanyabb mint a control vonal akkor nincs ovuláció? Vagy mikor van? Mert ezt már nem értem

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi én se értettem ugyanis :-) : nálam nagyon halvány volt és sexeltünk, majd 2 nap múlva totál nagatív lett és ezután 2 nappal lett erős, de mi már ekkor nem sexeltünk csak a halvány tesztnél! És mégis 16 hetes kismama vagyok :-))) Szóval nem tudom én se, de a legtutibb ha a mensid 10. napjától kétnaponta együtt vagytok... Sok sikert! :-)
2009. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én kezdő ovu tesztelő vagyok,páfrányos mikroszkópképnél a 9. napon kezdtem el a tesztelgetést,a 3.-4. napon volt eddig a legerősebb a tesztcsík,de még így is csak fele a kontrollcsík erősségének. azóta egyre halványabb,mára szinte semmi se látszik. most aggódom,hogy talán már nincs is pé-m,33 éves vagyok,rendezett a ciklusom,most éreztem úgy,hogy végre 10 év házasság után megértünk a babavállalásra,és lehet,hogy már késő:-(((de az előző válaszoló némi reményt nyújtott,alig várom a hó végét.
2009. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!