Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tesztelnem? És mikor?...

Érdemes tesztelnem? És mikor? Vonalzot nyelt a görbém az utobbi napokban.

Figyelt kérdés

Tüneteim enyhe hányinger és nem kivánom a kávét és valamikor nagyon éhes vagyok ha ettem utánna nem jó mégjobban hányingerem van.ma égett a gyomrom a cicijeim érzékenyek nem fájnak.Lehet baba?Van esély?/pé utánn nem irtam a sexet és egy napot kifelejtettem a tünetek közül/

a görbém: [link]


2009. jún. 8. 20:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem tudom nem lényeges de napközben 37 vagy 37.1.
2009. jún. 8. 20:12
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Pontosan mikorra nem várod? Ha már késik a vérzésed nyugodtan tesztelhetsz :):)
2009. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha 19-én volt a peteérés, akkor még korai, de ha nem bírod ki (mint ahogy én sem tudnám), akkor időnként tesztelj, ha anyagilag bírod...

Nagyon szép a görbéd és ezért én is tűkön ülnék teszthegyekkel!


Tudatosan terveztétek gondolom... mennyire stresszelted végig idáig?

2009. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
15 re nem várom remélem kibirom addig mert már nagyon izgulok..:-))Remélem összejött nagyon várjuk.És Ti?
2009. jún. 8. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom hozzad az izgulas teren.

Ez a gorben, elegge hasonlo a tiedhez: [link]

Annyi a kulonbseg, hogy nekem a 15. ciklusnapon, tehat elsejen volt peteeresem, neked ket nappal korabban, annyival kevesebbet kell kibirnod. Nekem eleg pontos 14 napos a lutealis szakasz, igy en is 15-re nem varom.

Ha 30-an volt peteeresed, akkor nem 13-an kellene neked megjonnie? Vagyis nem kellene.

Jah, nekem a ciklus.hu rossz helyre huzta be a peteeresemet, par nappal kesobb volt. Es az elmult harom napban meg feljebb ment a hom, nem tudom, hogy ez jelent-e valamit.

En egyebkent ugy dontottem, hogy penteken kiprobalom a jostesztelest, mert van sok ovutesztem. Megnezem szombaton is, hogy azok pozitivak-e, ha igen, akkor tesztelek szombat, vagy vasarnap reggel, mert van jopar terhessegi tesztem is, tizes es huszonotos, szoval nem kell vele sporolnom. Ha viszont teljesen negativak a jostesztek, akkor megvarom a jovo het elejet, ha a hom leesik es megjon, akkor nem is csinalok terhessegi tesztet, ha hetfo reggel nem jon meg, akkor ellovok egyet.

A ferjem mar nagyon turelmetlen, o mar ma teszteltetni akart velem, belementem, persze negativ lett. Elmagyaraztam neki haromszor, hogy legjobb esetben is meg csak most van a beagyazodas, kizart dolog, hogy pozitiv legyen a teszt, de latni akarta a sajat szemevel...

Asszem, hogy o meg turelmetlenebb, mint en. :-)

Te a mehszajadat nezed?

En nagyon ritkan, csak peteereskor csekkoltam le, az is a peteeresre jellemzo allapotot tukrozte, lent volt, nyitott es puha.

Tegnap ismet lecsekkoltam, most kemeny nagyon es zart, viszont nincs teljesen fent, hanem kozeputon.

2009. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia foggalmam nincs hogy kell nézni a méhszájamat..:-(

Igy azt nem tudom..:-(Hát akkor izguljunk együtt:-)

ez életem első görbéje azért is rakom fel hogy érdemes e tesztelnem.Nagyon várom már de remélem nem csalodom...

Szted van esélyem a gólya látogatására?Sztem neked tuti mert annyit voltatok együtr..:-)))nekem sem jol huzta be egyértelmű hogy mikor volt..:-)) sztem irj majd ha van kedved..és megirod hogy nézzem meg a méhszájam?

2009. jún. 8. 21:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Jajj azt néztem Te nem egyidőbe mérted a hődet?Igy lehet eltérés ...
2009. jún. 8. 21:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Az elozo valaszolo vagyok.

Szerintem siman van eselyed, mert szepen fent van a hod. Peteeres elott es az elso nap is voltatok egyutt, tehat az is eleg.

Az, hogy mi ennyit voltunk egyutt nalunk normalis, eleg aktivak vagyunk. Ez sem biztos, hogy jobb, mert itt olvastam mar olyat is, hogy csak ket naponta szabad, de nem szeretnem, ha az egesz eletunk es minden cselekedetunk ennyire a babatervezesrol szolna, hogy csak emiatt ne bujjunk ossze amikor szeretnenk.

Ha esetleg sokaig varatna magara a baba, akkor biztosan elgondolkodnank a vagyaink visszafogasan, de ez meg csak az elso honap, egyenlore ugy elunk, ahogy korabban is.

Es mar van egy gyerekunk, akkor is ugyanilyen aktivak voltunk, amikor o fogant.

Igen, en ossze-vissza merem a homet sajnos.

Vagyis nem sajnos, mert ennek az az oka, hogy a "nagyobbik" gyerek is csupan hat honapos mult, igy o hatarozza meg, hogy mikor ebredjek es mikor merjek. Ciklus elejen azert volt annyira cikk-cakkos a gorbem, mert eppen fogzott es nagyon koran ebredt, ejszaka is gyakran fent volt. Sirva kelt, igy nem fekhettem homerovel a szamban, amig megmerem, hanem rohantam hozza nyugtatni, sokszor mar csak jarkalas utan tudtam merni. Szerencsere ennek meg peteeresem elott vege lett ket nappal, azota nyugodtan merek, egysegesebbek az eredmenyeim es a lenyeget mutatja, legalabbis a peteeres is tisztan latszott, meg az is, hogy most fent van a hom.

Egyebkent az ovulacio figyelest en az LH-tesztre alapoztam, az valtozo idopontu meres miatt a gorbemben nem biztam, azert kezdtem el vezetni, hogy legalabb lassam, hogy hanyadik napon tartok es ne kelljen szamolgatni.


Ti miota probalkoztok? Elso baba, vagy van mar gyereketek?

2009. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
irtam hogy a pé utánn nem irtam a sexet csak azt akartam végülis jelezni nagyjábol..:-))De mi nagyjábol 2 naponta vagyunk együtt...:-))Mi sem azért sexelünk mert a baba miatt hanem mert jól érezzük magunkat a hőt is csa azért vezetem hogy legyen valami fogalmam rola kiváncsi voltam.De remélem bejön ha nem kiprobálom az ovu tesztet.Ha azt vesszük ez az első honap próba..:-))Ezért is képtelenség hogy összejöjjön.Képzeld mondtam a promnak hogy nézzen meg lent lehet hülyén hangzik de azt mondta nem olyan mint szokott lenni hanem kemény és olyan mintha le lenne lakatolva..:-))Olyan mintha egy dudor vagy mi lenne ott persze nem nagyon lehet körbe irni ilyen ha zárt?Azért mondtam hogy ő nézze csak ért hozzá..:-))Nekünk ez az első babánk lesz..:-))Remélem összejön és nektek is szivből kivánom...:-))Irsz majd még?
2009. jún. 8. 21:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Jo reggelt!

Hogy alakult a hod?

Nekem fent maradt a tegnapi szinten, 37,0.

Hogy milyen a mehszaj, amikor zart, azt azert nem tudom korbeirni, mert elvileg mindenkinek mas. Sok nonek alapvetoen is nyitott kicsit a kulso mehszaj, ez esetben arra mondjak a zartat, amikor a legkevesbe nyitott. Hulyen fogalmaztam, de szerintem erted. Ez jellemzo peldaul mar szult noknel, sokszor sohasem lesz mar annyira zart a mehszaj egy szules utan, mint elotte volt.

Azt, hogy mennyire van fent, lent, vagy kinel mit jelent a kozep szinten nehez megallapitani, csak akkor lehet, ha mondjuk egy cikluson keresztul nagyjabol vegigkoveted es kitapasztalod magadnak, hogy a sajat testednel mi is tartozik a konnyen elerheto es a nehezen elerheto kategoriaba.

Peldaul en ciklus elejen megneztem egyszer, meg voltam rola gyozodve, hogy nekem konnyen elerheto volt es nyitott, nah peteeresnel ismet lecsekkoltam es rajottem, hogy akkor volt konnyen elerheto es nyitott, amit ciklus elejen ereztem az teljesen mas volt. Csak meg nem volt mihez viszonyitani, ezert tevesen diagnosztizaltam. :-)

De ez mindegy is, mert nem kell ezt nezegetni. Van aki minden nap nezi, ahogy itt olvasgattam, en eddig csak parszor mertem, mert nem szivesen piszkalom ott magam.

Nah, neked mar ma van a 10. dpo-d, ha van baba, akkor ma fejezodik be a beagyazodas es elkezdodik a hcg termelodes vadul. Elvileg masfel naponta duplazodik, en a helyedben pentek reggel tesztelnek egyet erzekeny teszttel.

Van 10es teszted esetleg?

En meg mindig tartom magam ahhoz, hogy penteken csak jostesztet csinalok, az mar talan mutatna valamit.

A ferjem egyebkent meg van rola gyozodve, hogy terhes vagyok, mert szerinte nagyon sokszor zizi vagyok az elmult napokban, furcsan viselkedem egyik percrol a masikra es azt mondja, hogy csak anno korai terhesen voltam ennyire lokott. Nem elem bele magam, mert szerintem meg korai lenne barmilyen mentalis vagy fizikai tunet.

2009. jún. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!