Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tudatosan csinálod végig a...

Ha tudatosan csinálod végig a próbálkozós hónapokat (hőgörbe, gyógyszer, ovuteszt, folyásellenőrzés stb. ), akkor hogy nem lehet stresszelni? Van, akinek ennek ellenére sikerült teherbeesni?

Figyelt kérdés
Főleg testvérkével?
2009. jún. 8. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha tudatosan csinálod, mint ahogy írtad akkor az azt jelenti, hogy soxor gondolsz rá, tehát tudat alatt is stresszeled magad! Nehéz kérdés, mert ha valaki nagyon akar babát akkor úgysem tud nem arra gondolni, hogy most kell szexelni, most van ovulációm...stb. próbáld meg a reggeli órákra időzíteni az összes ezzel kapcsolatos teendőt, akkor letudod és egész nap tudsz másra koncentrálni!
2009. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, de most újra itt ülök és olvasgatom a tapasztalatokat. Már ez sem igazán jó. Hagyni kellene már!
2009. jún. 8. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát erre én is kíváncs lennék.

szerintem az aki így csinálja lazábban veszi a dolgokat.

pl: figyeli a dolgokat de nem minden gondolata ezen jár méri a hőjét de nem gondol arra h ha 3 tizedet ugrik akkor biztos baba van és nem beszéli be magának a tüneteket egyszóval nem igazán foglalkozik az eredménnyel.

ha tesókáról van szó annyival könnyebb ha nem sikarül, hogy úgy van vele az illatő h nem baj hisz már van egy csodálatos babája

2009. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

érdekes dolog mert én is itt ülök de észre veszem azokat a nőket lányokat akik már teljesen bebeszélik maguknak a terhességet szóval minden apró jel a testükön terhességre utalnak, ami persze nem így van, és azért ezeken a dolgokon már tudok csodálkozni míg régen én is ugyan ezt csináltam

ez is azt bizonyítja, h már nem akarom görcsösen

2009. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2ésfél év után ma lett 3 tesztem poz. Ebben a hónapban akartam menni magán dokihoz és a férjem is most ment volna vizsgálatra. Esélyét sem láttam hogy terhes leszek és láss csodát. Könnyü mondani,de ha az ember letesz a teherbeesésről,általában sikerül.
2009. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, végülis ez már elég sok idő ahhoz, hogy egyfajta beletörődési/lemondási hullám törjön rád...
2009. jún. 8. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!