Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt pozitiv. ma...

Terhességi teszt pozitiv. ma voltam nődokinál uhon. azt mondta nem látszik még semmi. minden tünetem meg volt. késik is vagyis remélem megsem jön. ugye még lehet baba? nagyon szeretném.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz, csak a „dokikádnak” megkellet volna nézni hüvelyi uh-gal, illetve vérvételre elkellett volna küldenie, ami megállapította volna az állapotodat. Én is jártam így az uh. nem mutatott semmit, de a hüvelyi már mutat, hogy elindult a folyamat és ezt a vérvétel alá is támasztotta.
2008. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia én is jártam így és egyhéttel később hüvelyultrehangon már látta. Akkor 5hetes terhességet állapított meg.:))
2008. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elmaradt menszi után 2 héttel érdemes orvoshoz menni, akkor már látszik a petezsák.

Engem ezután 3 héttel hívott vissza, akkor már volt szívműködés. Akkor voltam 9 hetes.

A pozitív teszt oké, türelem!

Sok boldogságot!

2008. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a hőd mennyi?
2008. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mennyi ideje késik?...csak mert ha elvileg kéne látnia és mégse látja akkor nem ártana ha elővigyázatos lenne.1 hete volt egy laparoszkopiám,7 hetes méhen kivüli terhességem volt.Nem elkeseriteni akarlak de nem árt az ovatósság,persze csak akkor ha már úgymond látszódnia kéne a terhességnek és mégse találja.szoritok neked.
2008. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!