Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermavizsgálatra csak akkor...

Spermavizsgálatra csak akkor kaphatunk beutalót, ha már babát tervezünk? Elvileg ígyis-úgyis mehetünk, ha kell, ugye?

Figyelt kérdés
Annyian írtátok, hogy csak mondjuk azt, hogy próbálkozunk. Vagy akkor előbb kapnánk időpontot? Igaz, hogy szeretnénk babát, de még nem engedhetjük meg magunknak, csak pár év múlva. De hogy addigra is legyen elég sperma, szeretnénk elmenni vizsgálatra, mert a párom herevisszér műtét előtt áll, és félünk az esetleges következményektől..
2009. jún. 8. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ilyen esetben meddőségi központ kizárva. Keressen fel a férjed adrológiai szakrendelést, ott biztosan tudnak segíteni, ill. a megfelelő helyre irányítani.

Ha megírod hogy hol laksz (város), talán tudok segíteni, hogy hol van a közeletekben ilyen.

2009. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Holnap megyünk andrológiai vizsgálatra a férjemmel. Mi urulógusnál voltunk, nem igazán érdeklődott csak írta a beutalót. Ja még hormon vizsgálatot is csinálnak neki. Remélem tudtam segíteni!
2009. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi infokat!

Hú annak örülnék, ha megmondanád, hol találunk jó szakorvost, Budapesthez nagyon közel lakunk Vácon, úgyhogy Pestit is mondhatsz. Vagy ez minden kórházban van?

Még egy info tőlem: igazából még nem a férjem, csak jó úton haladunnk felé, én még csak 18 vagyok, de már tudjuk, hogy szeretnénk babát (gyerekkori heregyulladás+most a műtét, félünk..)

Még azt kérdezném, hogy a hormonvizsgálat az mire kell/jó?

2009. jún. 8. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Húha, Vácon nem tudok ilyet. Pesten az összes kórházban van andrológia. De szerintem kell beutaló a háziorvostól, lehet, hogy ő tud a közelben szakrendelőt.

A hormonvizsgálatnak csak az a lényege, hogy vérvételek alkalmával nézik, hogy a hormonok jól működnek-e. Hogy nincs túl- vagy alul működés valamelyikből

2009. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2009. jún. 9. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!