Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márciusban volt utoljára...

Márciusban volt utoljára menzeszem, az is egy napig nagyon kevés! Lehet hogy baba? Voltam vérvételen és vinnem kellett vizeletet, de az is negativ!

Figyelt kérdés
Tünetek:Erős hányinger,jobb oldalon mintha szurkálna valami felpuffadás,derék fájás,olyan érzésem van mintha ellenne nehezedve a lábam!Amit eddig szerettem azt nem nagyon kivánom:pl:majonézes tojássaláta!De:2 negativ teszt!Voltam vérvételen és vinnem kellett vizeletet,de az is negativ!
2008. ápr. 10. 13:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nagyon félek hogy nem baba!Holnap délelőtt megyek nőgyógyászhoz!
2008. ápr. 10. 13:14
 2/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani hogy sokszor van folyásom,átlátszo,néha meg olyan érzésem van mintha átáztam volna,de nem!Mitől lehet?
2008. ápr. 10. 13:15
 3/11 A kérdező kommentje:
A bal mellemen észre vettem hogy eresebb,sokan azt mondják ez is tünet,de már nem merek semmire sem gondolni!Mellfeszülésem viszont nincs!
2008. ápr. 10. 13:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! a Tüneteid terhességre utalnak de ha - lett... hát nemtudom, nem akarlak megbántani de an olyan hogy álterhesség :( Holnap kiderül szorítok hogy sikerüljön!
2008. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szorítok, de ha a vérvétel eredménye is negatív volt, akkor szerintem sajnos nem valószínű : - (
2008. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyenek a ciklusaid? Átlagosak vagy hosszúak? (pl. 40 nap vagy több)
2008. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Várdd meg mit mondd a nőgyógyász, akkor okosabb leszel! :)

Szorítok!

2008. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Átlagosan 32 nap!
2008. ápr. 10. 14:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor az tényleg egy átlagos ciklus.

Az a múltkori 1 napos vérzés nagyon kevés...

Az orvos mit mondott? A vérvételből sok minden kiderül. UH-t is csinált? Ha nem, esetleg keress mást! Ez nem játék!

2008. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a vér és vizelet mintának 100%.-an kikellett volna mutatni a terhességet!!!!!!!!!!szerintem és bocsi de nem vagy az!
2008. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!