Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje kapszulát a...

Barátcserje kapszulát a ciklus alatt milyen rendszerességgel és melyik napokon szeditek? Van olyan aki cickafark teát vagy palástfüvet is iszik mellette?

Figyelt kérdés
Második babával próbálkozunk és hallottam ezeknek az áldásos hatásáról.. vagyis, hogy rásegítenek a peteérésre! Köszi!
2009. jún. 8. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon sokminden van még, ami segíti a peteérést - konkrét ovulációt segítő torna, ételek, homeop. szerek!!! (és nem gyógyszer!). A Barátcserjét a ciklus első napjától kell(ene) szedni napi 1x1, 2x1 majd indokolt esetben 2x2 adagban. Első hónapban mondjuk peteérésig 1x1, majd onnan folyamatosan 2x1 és a következő hónapokban is, ha nem indokolt a több szedése.

A teákat én kihagytam, mert ennyi minden összekutyulásától azért tartok.

Ha elég hatásos adagban isszuk a teákat és ugyanígy a Barátcserjét is, nem biztos, hogy "össze fognak veszni", de azért nem felejtem én sem, hogy a gyógyszerek nagyrészének alapja is a gyógynövény!

2009. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!