Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan sikerülhet 40évesen...

Hogyan sikerülhet 40évesen teherbeesni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem pont ugyanúgy,mint 20 vagy 30 évesen!

Sok sikert!

2008. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolom, hogy még mielőtt várandós lennél, menj el a nőgyógyászodhoz és beszélj vele. 38-40 éves kor körül már nagyobb az esély a genetikai problémákra, szervezeted is más mint egy 20 évesé, gondolok itt a hormon- és vitamin-háztartásra. Valószínűleg az orvosod el fog küldeni vérvételre, (a hagyományos nőgyógyászati vizsgálaton túl), és ha szükséges még a baba előtt fel fog írni vitaminokat/esetleges peteérést segítő gyógyszert/hormongyógyszert, hogy legyen és meg is maradjon a baba.

Nálunk a nővéremnek is ugyanezt végig kellett csinálnia (pedig neki akkor már volt 2 egészséges kisfia,akiket huszonévesen szült), sőt, a férjét is elküldték vérvételre, és együtt mentek genetikushoz tanácsadásra. Ők végigcsináltak mindent, gyógyszert is kapott és lett is egy egészséges baba.

Megéri kikérni az orvos tanácsát. Sok sikert!

2008. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
eggyetértek
2008. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első lépés: találj egy nagyon jó dokit!

Alapos, korrekt, elérhető, és bízol benne!

Sok sikert!

Édesanyám engem 46 éves korában szült, most 70 éves. Akkor pedig még eszközök sem nagyon voltak, aláírta a papírt, hogy vállal engem akkor is, ha nem leszek egészséges, majd imádkozott 9 hónapon át. Azt mondja, megérte. :)

2008. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Még ezt találtam. (utolsó válaszoló)

2008. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!