Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha május 30-án voltam együtt...

Ha május 30-án voltam együtt a párommal akkor az jó jel, ha szúrkál a jobb oldalam?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is ezen a napon voltam,és nekem is van szurka de szerintem ez mensi elött is van mert nekem szokott lenni.mást érzel még??
2009. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
görcsölök, meg sokat pissilek, de szerintem ez nem a bbaótól lehet...vagyis még korai. És neked valami tünet?
2009. jún. 8. 12:57
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem a melleim nőttek kicsit és a napokban azt érzem mintha a mensim nem sokára megjönne,pedig csak 12-dike a napja.hétvégén kertiparti volt és jól ettem is és ittam 1 pohár vörösbort és éjjel széthánytam magam,na meg fel vagok puffadva.A párom este fel is figyelt rám hogy mekkora a pocim.
2009. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát most hogy mondod...mensi érzés nekem is van, illetve tegnap meg tegnapelőtt nagyon görcsöltem mintha meg akarna jönni, de még nem kéne...akkor együtt reménykedünk:-)
2009. jún. 8. 13:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Mióta próbálkoztok?
2009. jún. 8. 13:44
 6/12 anonim ***** válasza:
március ota probálkozunk,de voltak gondok elötte is és utána is.Volt ugy hogy peteéréskor egyutt voltunk reggel és estére megjött a mensim.néztem mint moziban:)))
2009. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
gyógyszert szedtél?
2009. jún. 8. 14:02
 8/12 A kérdező kommentje:
mármint előtte.
2009. jún. 8. 14:02
 9/12 anonim ***** válasza:
gyogyszert már 1 éve nem szedek,peteérés napján reggel egyutt voltunk mondván hogy azt kell ilyenkor és estére megjott a mensim,tehát 2hétre rá az elözöhöz.na erre már nem tudtam gombot varrni hogy mi volt ez,és ugyan ugy 6 napig tartott.most onnét számolom a ciklusom mert ez a mult hönapban volt.
2009. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
akkor össze vagy kicsit kuszálva, na de nem baj, reménykedünk:-)
2009. jún. 8. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!