Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt peteérésem vagy nem?

Volt peteérésem vagy nem?

Figyelt kérdés

Ez az első hónap, hogy rendszeresen próbálom vezetni a hőmet és nézem a peteérést (PG/53), de a teszt alapján nem volt még peteérésem. Vagyis még egyszer sem sem láttam olyan páfrányos alakzatokat. Mindig inkább köröcskék láthatók. Pedig felváltva csinálom nyálból és cervix váladékból. A hőgörbéhez pedig még nem nagyon értek, de nekem úgy tűnik, mintha most menne fölfelé. Szerintetek?

[link]


2009. jún. 8. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a hodbol itelve a 12. nap volt peteeresed! Amugy a minimikroszkop egy nagy szar! Nekem 2 honapja csak pafranyokat mutat, meg mensi alatt is!
2009. jún. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen volt peteérésed a 12.napon

szerintem a mikroszkóp semmmmmit nem ér!!!!

2009. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már kezdtem megijedni, hogy nincs peteérésem. A 12. napra tippeltem én is, csak az bizonytalanít el, hogy nekem mindig több, mint 28 napos a ciklusom. Az előző is 32. napra jött meg. És így azt gondoltam, hogy a 12. nap még korai lenne. De azért bízom benne, hogy az volt, és összejön a bébi is. már nagyon várom!
2009. jún. 8. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetett, de én nem a 12. napra gondolnám. Igaz, hogy nagyon leesett a hőd, de utána nem emelkedett jelentősen. Olyan, mintha most kezdene emelkedni, csak nem hirtelen, hanem lassan. Szerintem a 16 vagy 17. napon volt, előtte inkább csak próbálkozott a szervezeted. A nyák is és a méhszáj is inkább erre utal.Ha tovább emelkedik akkor biztos hogy volt. A PG nekem sem vált be! Sok sikert!
2009. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!