Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG 53 ovu teszt kinek mennyire...

PG 53 ovu teszt kinek mennyiren jött be?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem semennyire!!!

Nőgyógyászom azt monda kamu az egész!

Ami tényleg mutatja a nyálból a páfrányokat, az valóban mini mikroszkóp formájú,precízebb lencse van benne és kb.10000.- nél kezdődik az ára.

2009. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem se valt be!!!!! Nekem mindig pafranyokat mutat, meg mensi alatt is! 2 honapja! Ugyhogy en elraktam a szekreny melyere!!!
2009. jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azóta összejött már a baba Nektek?
2009. jún. 8. 11:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajna meg nem, de igaz csak 3 honapja probalkozunk es azota hagytam abba a gyogyszert is. 15-en lesz elvileg ebbe a honapba peteeresem es akkor van a szulinapom is. Tok jo lenne ha akkor foganna meg a babo! :) Ti miota probiztok? Sok sikert nektek! Masodik voltam
2009. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos egyáltalán nem vált be.. ezzel kezdtem az ovuláció megállapítását mikor tavaly babát terveztünk. Aztán áttértem a hőmérőre és az ovu tesztekre. Az bevált. üdv.
2009. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
11:50 mi már december óta próbálkozunk. Remélem Ti nagyobb szerencsével jártok! Szorítok mindenkinek!
2009. jún. 9. 08:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a többieknek is a válaszokat!
2009. jún. 9. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!