Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett három pozitív tesztem!...

Lett három pozitív tesztem! Most kell mennem ultrahangra és ideges vagyok, hogy biztos, hogy baba miatt lett-e pozitiv! A nődokim azt mondta, hogy 70-80%, hogy baba. Igaz, hogy betegségeket is kimutat a teszt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ne aggódj, biztosan terhes vagy!Én még olyanról nem is hallottam hogy betegségeket mutat ki.Minden rendben lesz!

Én is így aggódtam, aztán elmentem dokihoz, először csak annyit mond hogy terhes vagy, más nem látszik.

2009. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!Ne parázz már ennyire,inkább örülj!!!!Ha már most az elején így aggódsz mi lesz később?!Szóval ne izgulj,biztosan BABA!!!
2009. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok!Megvizsgált a doki és azt mondta,hogy ő úgy érzi, de 100%-ra csak az uh után tudja megmondani.
2009. jún. 8. 10:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én hallotam már olyanról is hogy a cisztát is kimutatta a terhes teszt +-nak.
2009. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! GRATULÁLOK!!!

Megkérdezhetném mikor volt az utolsó menszid és mikor teszteltél először pozit?

2009. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
április 22-én jött meg utoljára és múlt héten csütörtökön csináltam elősször tesztet.
2009. jún. 8. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ó, az szuper. Már látni fogod a petezsákot, és az embriót és a szíve is verni fog. Nekem ápr. 23-án jött meg utoljára, múlt csütörtökön már minden látható volt UH-n. Gratula
2009. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert neked.Engem ma hűtöttek le a laborban,és a dkoi is ,hogy nem vagyok terhes,pedig nekem is van 3 poz tesztem,és tüneteim is.
2009. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi biztos ott a baba. Én két pozitiv után kérdeztem meg ugyan ezt. Most 11 hetes vagyok szóval sok boldogságot.
2009. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!