Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik, viszont vasárna...

9 napja késik, viszont vasárnap teszteltem és negatív lett. Nem igazán vannak tüneteim, talán a folyásom több, inkább víz-szerű. Baba lehet vagy vmi más?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát még a hődet kellene megnézni hüvelyben.Nekem este is fent volt mikor volt peteérésem.
2008. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pár nap múlva tesztelj újra reggeli első vizeletből.
2008. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hődet mérd meg szerintem reggel hüvelyben, még az lehet egy mérvadó dolog! Aztán pár nap múlva tesztelj!
2008. ápr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A mai tesztem is negatív úgyhogy feladom. Csak azt remélem hogy nincs semmi bajom. Annak lennének tünetei nem?
2008. ápr. 10. 08:31
 5/8 anonim ***** válasza:

28 napos ciklusaid vannak? Csak mert ha hosszabb szokott lenni, az azt jelenti, hogy a pé-ed nem a 14. napon van, tehát a ciklusod is kitolódik. Vagyis lehet hogy még annyira korai a terhesség, hogy nem mutatja ki a teszt. Egyébként én is hasonló cipőben járok... Olvass vissza, és erőre kapsz! Vannak hihetetlen történetek, ahol happy end lett!!! :))

Kitartás!! Szorítok! Írj, ha tudsz valamit!!

2008. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, de már nem igazán merek reménykedni. Általában 28-30 naposak, azért nem tudom mi ez. Majd beszámolok...
2008. ápr. 10. 11:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Visszaolvastam a hozzászólásokban, és látom hogy sokak járnak hasonló cipőben, de senki nem írja meg hogy végül mi lett. :) Ide várom azok válaszait. :)
2008. ápr. 10. 13:26
 8/8 nini24 ***** válasza:

Szia!


Mi lett végül az eredmény? :)

2009. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!