Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély arra, hogy...

Mennyi az esély arra, hogy terhes vagyok Diane 35 szedése alatt?

Figyelt kérdés
Diane 35-öt szedek és a 7 napos szünet első napján voltunk együtt a barátommal és másképp nem védekeztünk. Majd a 4. napon megjött rendesen és 5 napig tartott a menszeszem és most több mint két hétre rá tegnap éjfélkor elkezdtem szédülni és hányingerem volt, remegtem. Rázott a hideg és azóta megy a hasam és kicsit nyomott a fejem. Néhol szédülök. Fáj a hasam is, valamint kis hőemelkedésem is van. A gyógyszert rendszeresen szedem, szóval én inkább az időjárásra meg gyomorrontásra tippelek. Tesztet még nem csináltam. Szerintetek?
2009. jún. 7. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak személyes tapasztalatommal szolgálhatok. Lindinett20 rendszeres szedése mellett estem teherbe a gyógyszer alacsony hormontartalma miatt. Hasmenés, hányyás esetén hamar kiürül ugyanis a szervezetből.

Ettől függetlenül nálad az időjárás is szóba jöhet, de azért én elmennék orvoshoz.

Minden jót!

24 hetes kismami.

2009. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt szedtem, majd 2 évig próbálkoztunk mire összejött a baba. Elég megbízható gyógyszer. :)

Most nem szedhetem, mert szoptatok.

2009. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne parázz, szinte 0 az esélyed a babára. Jó, erős gyógyszer a Dianne, én is azt szedtem. Ezek a tünetek, amiket írtál, nem is igazán terhestünetek, inkább tavaszi fáradtságra, kimerültségre tippelek.
2009. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ilyen kedvesek vagytok és gyorsan reagáltatok a kérdésemre. Úgy tűnik, hogy mára már el is múlt az egész... szóval biztos csak benyeltem valamit szokás szerint... elég könnyedén el tudom rontani a gyomromat... sőt... még lehet, hogy az érettségi is bekavar most.. :D Mindenesetre köszönöm szépen még egyszer és ha megint előfordul a rosszullét, akkor veszek egy tesztet.
2009. jún. 8. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!