Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm vasárnap szeretkeze...

A barátnőm vasárnap szeretkezett a párjával, de mielőtt lefeküdtek volna, egyszer kiverte a pasit. A szexnél pedig a gumi kiszakadt és a srác beleélvezett. Lehet terhes?

Figyelt kérdés

azt mondta azért nem lehet terhes mert előtte már elment a srác és még nem töltődöt után...de ez nem igaz mert az előváladéktól is lehet terhes....mit tanácsoljak neki!és leeht e terhes?



minél hamarabbi válaszokat köszönöm!


2008. ápr. 9. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Most mit kell ezen vitázni? Pár hét múlva kiderül úgyis kinek volt igaza. Ha a srác beléélvezett, akkor az nem csak előváladék, ha jól értem, tehát elméletileg lehetséges. Olyan nincs hogy újratöltődés, úgy értem, ha elélvez, akkor ott mindenképpen jön ki valami, max. nem tud elélvezni, ha még nem kész rá.

Más. Még ha minden úgy is alakul, hogy beléélvez, és a spermium találkozik az érett petével, kb 20-25% az esélye, hogy megtermékenyül. Kicsi esély, csak nem tudod, mikor jön be...:)

2008. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy teherbe esett a barátnőd.Valóban az előváladékban is lehet ondó.Igaz, hogy kisebb az esély, de lehet.Hátha még beleélvezett is...Az pedig nem jelent semmit, hogy a pasija hányadszor ment el.Szóval az esély adva van....
2008. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biológia...Szerintem alap, ha a férfi elélvez (nem véletlen történik) átküldi az "anyagot". Valamennyit biztos..Csak úgy élvezhet el, ha valamit küld is és azt is mondtad, hogy beleélvezett. Ez a lényege a gyermeknemzésnek, mondd meg a barátnődnek. Neked van igazad, hogy lehet terhes, csodálom, hogy ért hozzá, hogyan is kell csinálni, de a következmények terén nem az igazi a tudása. Na mindegy, csak nem tudom, hol járt nyolcadikban a biológia óra helyett... Szerintem tanácsold azt neki, hogy legyen egy kicsit óvatosabb, amennyiben nem szeretne egy aranyos kis babikát magának, de mindenesetre ha nem terhes az nem azért van, mert neki van igaza, hanem mert szerencséje van. Ne haragudj, ha bántó vagyok, nem annak szánom, csak több felelősséget kéne..., mondd meg neki!

Ja, ha nincs szerencséje és terhes, akkor vagy megtartja (feltételezem nem), vagy elveteti (inkább ezt választja gondolom), vagy örökbeadja. Ezek a jövőre nézve a lehetőségei, de ebben te már nemigen tudsz segíteni neki..

2008. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem simán lehet babás.csak azt nemértem hogy miért nem ő kérdezi? miért te?
2008. ápr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon fél most azért kérdeztem meg én és nincen is itt regisztrálva!!!!az a lényeg hogy azt mondta csinált egy tesztet másnap...de én monstam neki hogy a beágyazódás az legalább 3nap!jól tudom ugye?


mellesleg én mondtam neki mindent és nem haragszom épppen ellenkezőleg!

2008. ápr. 10. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:

kis butuska!!!mondd meg neki!lehet terhes.adott rá esélyt...

tesztet hiába csinál másnap!azt csak az elmaradt mensi idején csináljon.a beágyazódás pedig 7-12 nap.másnapra még össze se találkoznak...ha nem akar babát,inkább még most írasson fel 72 órás tabit,ha belefér az időbe.de ha terhes marad és nem akarja és megtartja az nem vezet jóra,ha meg elveteti az borzasztó!!!

2008. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!