Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Étvágytalanság, gyomorégés...

Étvágytalanság, gyomorégés lehet terhesség elején?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Sya Nekem a 6 ik hettol kezdtek igazan jeletkezni a tunetek !!en nagyon hanyos voltam!!napi 4-5 alkalommal is ,.a gyomor egesrol nem is beszelve!!semmi nem hasznalt ,.barmit fel irt a doki nem volt jo!!az etvagytalansag is bekovetkezett nalam az elejen a tunetekkel eggyutt!!olyankor hogy ne szaradj ki gyumit egyel de ne sokat!!en pl dinnyeztem nagyon!!meg vizet ittam ,.akkor is gyurtem le magamba valamit!
2012. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
simán lehet. a gyomorégés elviselhetőbb, ha legalább egy-másfél óránként bekapsz valami apró kis falatot, nekem ez vált be, bár ez sem tett 100%-ossá. hál' istennek én szerencsésnek mondhatom magam, mert 2 hétig tartott csak ez az állapot, de amíg el nem múlt, addig valami borzasztóan éreztem magam. sajnos bármennyire nem kívánsz semmit, ha babás vagy muszáj lesz magadba erőltetned valami tápanyagot.
2012. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!