Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hirtelen erőteljes vasízt...

Hirtelen erőteljes vasízt éreztem a számban. Mitől lehetett? Esetleg terhesség?

Figyelt kérdés
Még csak a 19. napomon vagyok,de ilyet még nem éreztem.Azt hittem vérzik vmi a számban,de megnéztem és nem.Mitől lehetséges? Gyógyszert semilyet nem szedek és amalgám tömésem sincs.
2009. jún. 7. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen a terhesség egyik tünete a fémes íz a szájban, de mivel a ciklusod 19. napján vagy, így nem valószínű, hogy terhestünet volt, de akár annak is betudható, van aki hamarabb hány, minthogy elmaradjon a menstruációja. Szóval igen, elképzelhető, hogy a baba jele :) Nem tudom várod-e a babát szóval nem tudom mihez kell drukkolni, úgyhogy csak simán drukkolok :):)
2009. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a ciklusom 20. napján éreztem ugyanezt (28 napos ciklus), aztán a nemvárt utáni napon teszteltem 2 pozitívat!
2009. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!