Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha abbahagyom a duphastont és...

Ha abbahagyom a duphastont és terhes vagyok akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Nem jött meg ezért elmentem dokihoz aki látott egy szép nagy petét és azt mondta szedjek duphastont10 napig és ne aggódjak, ha baba van akkor ez nem veszélyes rá. Most nem értem, mert mindenhol azt olvasom, hogy ha abbahagyod akkor az baj.
2012. febr. 27. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor szedd tovább a 12. hétig.
2012. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én nem értem. Van valami hormon problémád, ami miatt adta? Ezt egészségeseknek szokták adni? Ha meg van oka, hogy miért adta, akkor meg a 12. hét, de inkább 13-14-ig kell szedni, hogy pótolja az esetleges hiányzó progeszteront.

gondolom nem akarod, hogy elmenjen a babád.

ha nincs hormon problémád, akkor el se kezdd szedni a duphastont, (nem vagy pco-s, ilyesmi) vagy ha elkezded, menj el másik dokihoz, aki felírja neked a 12.hétig.

2012. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja, ha nem tudsz olyan dokit, én tudok priviben ajánlani pestit, ha kell szólj!
2012. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nekem nem jön meg magától sose csak ha szedem és abbahagyom és utána megjön. Szóval ha nem hagyom abba és nemvagyok terhes akkor nem fog megjönni. Ha meg abbahagyom akkor meg fog, akkor is ha terhes vagyok?
2012. febr. 27. 19:39
 5/11 A kérdező kommentje:

vagy ha elfogy irassak még fel???


Csak mert azt mondta a doki, ha esetleg terhes vagyok nem fogja befolyásolni a gyógyser abbahagyás.

2012. febr. 27. 19:43
 6/11 A kérdező kommentje:
ja és még annyi hogy ha szedem tovább és ugye nem jön meg mert sose szokott csak ha abbahagyom és nega a tesz akkor mikor hagyhatom abba?? Hány napot kell várni a 28. naptól, hogy biztos legyek a nega teszben?
2012. febr. 27. 19:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Értelek.

A 28. naptól fogva egy héten belül (7 nap) pozitívnak kéne lennie a tesztnek, ha negatív, akkor már 7 nap múlva is abbahagyhatod.

Már értem, nem petezsákot látott a dokid, hanem egy érett petét, amiből esetleg lehet baba. Értem.

Jól mondja a dokid. Akkor viszont, ha pozitívat tesztelsz a 28.nap után egy héten belül NE HAGYD ABBA SEMMIKÉPP A 12. HÉTIG!!!! A gyógyszert ugyanis erre "találták ki" , használják, hogy a koraterhességben pótolják vele a progeszteront.

2012. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma fogyott el az első doboz dup., holnap kezdem az ujat. Ma a 24. napon vagyok. Meddig kell szedjem, mikor teszteljek és mikor hagyjam abba?
2012. márc. 2. 21:02
 9/11 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A nemvárt napján tesztelj először, vagy másnap. De az a legbiztosabb, ha kérsz egy HCG vérvételt. Ha az nem mutat babát, akkor azonnal abbahagyhatod. Ha pedig igen, azt már tudod. :-)

2012. márc. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hcg vérvételt hol kitől kell kérni?
2012. márc. 3. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!