Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízhatóak a...

Mennyire megbízhatóak a terhességi tesztek? A menstruáció elmaradása után hány nappal érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek negatív tapasztalata, hogy a teszt mégsem mutat mindig igazat, (pl: negatív volt később kiderült, hogy terhes, vagy épp fordítva)?
2008. ápr. 9. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem kb 10 nappal mutathat "bizonyosat" (bár persze nem 100% ám) egyébként relatíve elég megbízhatóak, de attól is függhet milyen fajta, de ha akkor negatívat mutat is, azt sem kell készpénznek venni, volt már rá sok-sok példa, h nem mutatta ki, v akár 3 teszt is negatív volt és ott volt a bébi, viszont ha pozitívat mutat, akkor az pozitív is, az tuti baba:)
2008. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minél később tesztelsz, annál biztosabb az eredmény. Előfordulhat, hogy a menstruáció kimaradásakor negatív a teszt, mivel ekkor még nagyon alacsony a hcg a szervezetben, és ennek ellenére terhes vagy. Velem sajnos az ellenkezője is megtörtént, pozitív teszt után pár napra megjött a menstruációm - ez viszont korai vetélésnél lehetséges csak. Elvileg pozitív teszt mindig terhességet jelez, ami sajnos el is halhat. Szerintem érdemes várni egy hetet a menstruáció kimaradása után, és csak akkor tesztelni!
2008. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a menstruáció elmaradás után 2 nappal csináltam meg a tesztet.Nem bírtam várni többet:)
2008. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A menstruacio napjam mar ki kellene mutatnia a tesztnek a terhesseget. Nekem elotte 4 nappal mar pozitiv volt
2008. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, te milyen tesztet csináltál?
2015. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!