Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja a jobb oldalamon a...

Pár napja a jobb oldalamon a bordám alatt ahol elvileg a máj van, nyomo, néha fájó érzésem van, ami a vesémig is hátra nyilal. Cysta vagy a gyógyszer miatt érzem?

Figyelt kérdés
Két hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót. Megjött rendesen 28 nap múlva. Viszont most múlt el három napja a 10. ciklus napomon vagyok. És pár napja a jobb oldalamon a bordám alatt ahol elvileg a máj van, nyomo, néha fájó érzésem van, ami a vesémig is hátra nyilal. Bár ezt néha picikét érzem a másik oldalon is. De ott nem annyira. Pisilni sűrűn járok, meg néha hasmenésem van, de amúgy semmi más bajom nincsen. Ha szeretkezünk nem fáj, csak ha olyan 'kitekert' fura pózban vagyunk.. Nem tudom, hogy cysta lehet e, mivel most hagytam el a fogamzásgátlót, vagy esetleg a májamat érzem, hogy ürül ki folyamatosan a gyógyszer. Nem tudom mi tévő legyek, de azt hiszem egy ultrahangra el megyek, vagy egy vérképre. Csak gondoltam van akinek hasonlóban volt része már. Ja, az elevitet szedem egy hónapja, nem tudom, hogy az csinálhat e ilyet. Babát szeretnénk. köszi a válaszokat.
2008. ápr. 9. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem érzed egyáltalán ahogy a gyógyszer ürül ki a szervezetedből..Nem hinném hogy túl kell reagálni ezt az egészet lehet csak a alevegő szorult be..A babának sem hinném hogy túl sok köze lenne hozzá..Ha az megnyugtat menj és csináltasd meg amit írtál, ártani nem árt.
2008. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát szerintem ami tünetet leirtál az az epéd . Nekem is szokott fájni,néz utána epegyulladás vagy ilyesmi a netten,a tünetekre,de szerintem ez az. Nem hiszem,hogy az elevit miatt lenne. Ha nem mulik menj el orvoshoz,vagy probálj meg pár napig diétázni.
2008. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez epe lesz.figyeld meg hogy mit eszel, és miután érzed
2008. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A máj nem tud fájni!

Jobb oldalt az epe van,vagy esetleg lehet borda közötti izom,vagy egész lent belek.

2008. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!