Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ápr. 7-én kellett volna...

Ápr. 7-én kellett volna megjönnie, még sosem késett, de nem jött meg, non-stop álmos, reggeli hőm (szájon) 36.9 volt de ma reggel volt egy kis vérzésem. Csináltam tesztet az neg volt. Lehetek azért terhes?

Figyelt kérdés
Most akkor mi van?? Terhes vok, vagy nem? Menjek orvoshoz ha nem lesz több vérzés? Az alhasam szúr a mellek megdagadva, szóval nem tudom...
2008. ápr. 9. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Vasárnap vagy inkább hétfőn csinálj másik tesztet! Szerintem túl alacsony még a hcg szint a szervezetedben. Kitartás!
2008. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj egy hetet, ha babás vagy, akkor tuti pozitív lesz a teszt!
2008. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De akkor is lehetek terhes ha volt egy kis vérzésem, olyan pecsételő??Mert az alhasam szúr de ez nem olyan érzés mint a mensi előtt..Köszi a gyors válaszokat
2008. ápr. 9. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak pecsételő vérzésed volt, akkor az jót is jelenthet, lehetsz terhes. Pár napot várj még a teszteléssel és kiderül!
2008. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!