Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8-ra nem várók, vannak tünetei...

8-ra nem várók, vannak tüneteitek? Miket éreztek?

Figyelt kérdés
Tegnap és tegnapelőtt nagyon halvány pozitívat teszteltem Easy Pregnancy-vel, de inkább 9-én tesztelek csak újra, ha addig nem jön meg.
2009. jún. 6. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 12-re nem várok,ugy érzem magam ma mintha ma vagy holnap meg jönne és a bal felemben kést szurkálnának,a mellem szerintem nőtt és nyomásra érzékeny.Szerinted 17-én jött meg és 30-án voltunk eggyütt lehet belőle valami??
2009. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sziasztok, én 10-re várom. Fáj a hasam mintha meg akarna jönni és a combjaimba is kisugárzik.
2009. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És neked, vannak tüneteid? Te mit érzel?
2009. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha pozitívat teszteltél akármilyen halvány akkor az már ott van ez biztos tapasztalatból mondom. Boldog baba várást.
2009. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 7-re vagy 8-ra nem várom. Most vettünk a patikában terhességi tesztet, holnap reggel tesztelek. Ma kétszer-háromszor volt mensi szerű alhasi fájdalmam és fájnak a melleim. Ez utóbbit akkor érzem igazán, ha a hasamon fekszem.


A halvány is pozitív, gratulálok:-) Neked milyen tüneteid vannak?

2009. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem az tűnt fel, hogy:

- mindig borzasztó álmos vagyok, pedig többet is alszom, mint szoktam. (Bár ezt a gondolatot elhessegettem, és ráfogtam a frontokra.)

- A melleim meg vannak duzzadva, de nem fájnak, hanem olyan izomlázszerűt érzek bennük. Kicsit érdekesen hangzik, nem?

- 4 napja kegyetlen hányingerem van reggelente. (Ezt meg a Gravidára fogtam, amit nemrég kezdtem szedni.) Tegnap és ma már háztartási keksszel indítottam a napot, ennek ellenére mégis elkapott...

- A derekam fájdogál néhány napja, de nem vészes.

- És mégegy furcsaságot észleltem, a hüvelyembe már 3-szor beleszúrt vmi. Volt már vkinek hasonló?


A ciklusaim és azon belül a luteális szakaszaim is igen széles intervallumon belül mozognak, így tehát egyelőre csak a tüneteimre tudok hagyatkozni... (Orvoshoz e hét végén, vagy jövőhét elején tervezem menni, persze ha addig nem jön meg.)

2009. jún. 7. 08:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2009. jún. 7. 08:18
 8/11 anonim ***** válasza:
De ha teszteltél 2x halványat, akkor az már terhesség. Szerintem. Na meg a tüneteid még hozzájönnek. Én gratulálok!!! Majd írj!!! :)
2009. jún. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Teszteltem 9-én, negatívat mutat. Tegnap barnáztam egy kicsit, de semmi jelét nem érzem, hogy megjönne. Aztán vizes folyás jelentkezett, ma is vizes. Ilyenem még sose volt. Nálatok mit jelez? Mensit, babát? (Ja, meg ma párszor beleszúrt az alhasamba.)

Szerintetek okozhat a Gravida hányingert? Ma reggel is elég durva volt...

2009. jún. 11. 10:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok. A vizes folyás inkább mensit jelez :( , de persze vannak kivételek. Azt írtad 2 halvány pozitivat teszteltél és utánna meg negativ lett?? Ugyanolyan tesztel csináltad?
2009. jún. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!