Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a nődoki peteérésemet UH-n...

Ha a nődoki peteérésemet UH-n szeretné követni, akkor minden egyes UH-ra fizetnem kell?

Figyelt kérdés

Ugyan úgy, mint ha megvizsgálna? Vagy ide egy olcsóbb tarifa van?

Hogy kell járni? Milyen időközönként?

Leírná nekem valaki, hogy működik az ilyen?


2012. febr. 23. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

A méhnyálkahártya vastagságát, a növekedő tüszők számát vizsgálja, rögzíti. A tüszőrepedés időpontja ezzel részben- illetve egy teszttel- megjósolható. A ciklusod hosszához képest fogja megmondani, hogy mikortól kell menned 2 naponta, utána naponta.

Az ár- gondolom- nem alkalmankénti. Hanem ciklusonként X összeg.

2012. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Closit szedek, tehát azért akarja nézni UH-n a peteérést.

De tőled mennyit kért el egy ciklusra?

2012. febr. 23. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm egy meddőségi kp-ban volt, 40.000 körül volt egy procedúra, de ez kb. 6 évvel ezelőtti történet. Külön nem fizetett az UH-ra.
2012. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, énis closty mellet hetente 2xvoltam UH-án és nemfizette egy fillért sem, a kezelést a biztosító állja, márha a gynekologusod le van szerzodve a bisztosítoddal.Énis magánrendelobe járok:-)...sok sikert
2012. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

UFF ez elég sokk

Nekem a nődoki 10-15e a vizsgálat. Akkor ez plusz 40e?

2012. febr. 23. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!