Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 12-ik napján az ovutesz...

Ciklus 12-ik napján az ovuteszt nem mutatott mégcsak halvány csikot sem. Ez normális? Ez a második clostis hónapom.10-ik napon doki 15mm-es tüszőt látott. A múlt hónapban 19-ik napon volt pém.

Figyelt kérdés
Ha esetleg megint a 19 -ik napon lesz pém, akkor ilyenkor még nem mutat semmit? Mégcsak most használom elöször és nem tudom hogyan kellene lennie.
2009. jún. 6. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
szia annak a tüszöcskének még nagyobbnak kell lennie hogy megrepedjen , naponta 2mm és 20mm már megreped!!!
2009. jún. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha igy van, akkor még van esély a 20mm feletti tüszöcskére. :) Mert a 19-ik napig még 9 nap van. Kedden megyek uh-ra, kiderül.

Nade az ovuteszt ilyenkor még nem mutat semmit?

2009. jún. 6. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ovu teszt 2-3 nappal elötte mutat halványat.A peteére´snél erös a csík,de a teszt mutatja ha már volt peteérésed is a csíkot.
2009. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem sajna még nemmutatt semmit , én használtam de sajna kidobtam nemtudom neked felrakni a képet hogyan kell kinézni!!! de nehagyd abba a tesztelést mert ahogy számolom korábban lesz péd mint multkor!!! max még 3 4 napod van péig szerintem!!! ovulácio elött max 48 orával mutat valamit az lh teszt!!
2009. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, miből gondolod, hogy most elöbb lesz pém? Mondjuk a doki a 10-ik napon, ami szerdán volt azt mondta, hogy hétvégére jó lenne, ha itthon lenne a férjem (külföldön dolgozik). Bár ezt a múlt hónapban is mondta, és 1 héttel később volt pém. Szóval nem tudom mikorra lesz :(
2009. jún. 6. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!