Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtermékenyüléstől számítva,...

Megtermékenyüléstől számítva, hányadik napon vehetek észre bármilyen tünetet? Melyek a legelsők?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnénk babát, és máj.31. ill. jún.4-én próbálkoztunk termékeny időszakban.
2009. jún. 6. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nekem talán a nem várt mensi időpontja körül volt, kis hányinger, és iszonyatosan fájtak a melleim úgy 10. hétig kb. De ez mindenkinél változó! Van, akinél semmi tünet, csak az, hogy kimarad a mensi. Ne aggódj akkor sem, ha görcsölnél, mert attól még nem biztos, hogy megjön, szóval lehet baba!


Sok sikert!!! Szorítok:)

5 hós anyuka

2009. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem maradt abba az esedékes mensi körül a "mindjárt megjön" érzés, hanem elég sokáig megmaradt. Továbbá mellfeszülés, illetve gyakori pisilési inger. Talán ez volt az, ami legelőször feltűnt, azt hittem, felfáztam.

Sok sikert!

2009. jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megtermékenyüléstől számított 9.napon jósteszt már kimutathatja.
2009. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt 1 nappal már halvány kétcsíkos volt a teszt, de tünetek csak a 6-7. hét táján jöttek, addig csak a vérzés elmaradása és a pozitív teszt, illetve az ultrahang mutatta ki, hogy útban van a fiam. Aggódtam is, h nem érzek semmit, de aztán jött a jó kis hányinger, utána alig vártem, hogy elmúljon. Sokan nagyon fáradékonnyá válnak ilyenkor. Ne türelmetlenkedj, bő 1 hét múlva már tesztelhetsz. Majd írd meg az eredményt :)
2009. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, feltétlenül megírom az eredményt mihelyst megtudom :)
2009. jún. 6. 12:19
 6/8 A kérdező kommentje:

+ lett :D

5 hetes km

2009. jún. 24. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!!!!!!!!

Vigyázz magatokra:)

(1. válaszoló)

2009. jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2009. jún. 25. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!