Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől barnázathatok menstruáci...

Mitől barnázathatok menstruáció előtt egy héttel?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! 15 napja szedek egy antibiotikumot, mert elég sok baktériumot találtak a vizeletemben. És ebben a hónapban kezdtem el szedni a barátcserje kapszulát is. Szoktam mensi előtt két nappal barnázni, de most még vissza van egy hét. Ráadásul mensi érzésem van, nagyon fájnak a melleim és elég rosszul is vagyok. A Ciklusaim rendszeresek, 31 naposak. Lehet előbb megjön az antibiotikumtól vagy a barátcserjétől? Volt már így valaki?
2009. jún. 5. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A progeszteron szint ingadozhat.
2009. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A progeszteronszint elégtelen.

Nekem így derült ki, amikor ciklus közben (is) barnáztam.

Barátcserje progeszteron szint javító, nem hinném...

Ami használ, az sokszor árthat is, az antibiotikum szerintem inkább az immunrendszert gyengíti egy "kicsit".

2009. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
én is így vagyok 15én kellene megjönnie és már barnázok igaz én palástfű teát iszok lehet h az kavart be???
2009. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! És mit tudok szedni progeszteron javítása érdekében? Utolsó! Én 11-re nem várom, és ma is enyhén barnázom vagyis inkább ma két csepp vér volt pisilésnél! Szerintem mensi után felkeresem az orvosom újra... Majd írd meg, mi lett veled! Ja és a palástfű teát én is iszom. Lehet az is az oka.
2009. jún. 6. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!