Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy korabban volt...

Nikcsi kérdése:

Lehetseges hogy korabban volt peteeresem?

Figyelt kérdés
Tortenetem roviden a kovetkezo: aprilis 8-an jott meg a gyogyszer befejezese utani elso menstruaciom. A kovetkezo kesett 1 hetet, millio teszt negativat mutatott, majd ugye 1 het mulva meg is jott rendesen, ha jol emlekszem majus 13-an. Tegnap reggel volt egy furcsa erzesem, volt meg otthon egy teszt, ami halvanyan ugyan de egyertelmuen pozitiv lett. Delutan gyorsan vettem meg ket kulonbozot, az egyik Clearblue digitalis, amely szerint fogantatastol szamitva 1-2 hetes allapotos vagyok, valamint a masik egy nevesincs egyszeru, ami ma reggel szinten egyertelmu pozitiv. Tehat a ciklusom 23. napjan mar pozitivat mutatnak a tesztek. Orulhetek? Elofordulhat hogy elobb volt peteeresem, vagy hiperszuperek a tesztek?
2009. jún. 5. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Gratulálok :):) Persze, hogy hihetsz a teszteknek :):) Hamar termelődött a hcg a szervezetedben :):) Ennyi teszt nem hazudik :) Vigyázz magatokra és boldog babavárást kívánok neked :):)
2009. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :) Masodik baba lesz, mar van egy 7 es fel honaposom. Azert 1 het mulva meg tesztelek egyet, biztos ami biztos. :)
2009. jún. 5. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!