Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nem szakadt...

Lehetek terhes? Nem szakadt ki a gumi, nem kerülhetett rá előváladék! Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem rég vesztettem el, elég sokat bénáztunk a gumival.A pasim nem ment el bennem, nehezen tudta betenni, annyira fájt. Előváladék viszont kerülhetett a gumira. Lehetek terhes? Az eset pont az utolsó vérzésemet követő 14. napon volt. Árp.25 volt az utolsó vérzéses nap, azóta semmi pedig júni 5 van. Mondjuk most érettségiztem a szóbeli vissza van, lehet ennyi késés stressz miatt? Annyira parázok, hiszen nagyon figyeltünk, védekeztünk, a gumi nem szakadt ki, remélem nem is szivárgott. Bár ha picike lyuk lett volna rajta akkor a sok bénázástól elszakdt volna nem? Félek, nehogy már elsőre baj legyen! Kinek volt hasonló szituja?
2009. jún. 5. 19:29
 1/7 anonim válasza:
Ne idegeskedj, ha nagyon félsz, vegyél egy tesztet, de valószínűleg az idegesség és a szüzesség elvestése együttesen zavarták meg a ciklusod..
2009. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!De azért ez annyira rossz...teszt..ja. Sajnos kisvárosban élek, ahol mindenki ismer mindenkit. Anyut meg főleg, mi van ha egyszer az eladó (anyu barinője) elmondja neki??megölne...

20leszek aug-ba,de úgy kezel mintha 5 lennék.

A barátom azt mondta, hogy ő vesz ha nincs jobb megoldás...:S

2009. jún. 5. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi baj, amikor én érettségiztem hatalmas stressz volt rajtam, hát még most, amikor az egyetemen vizsgázom. Természetesen megzavarhatja ez a ciklusodat, minden további nélkül. A legjobb lenne, ha venne a párod egy tesztet, így a civakodást is elkerülnéd anyukáddal és meg is nyugodtál, az érettségi is jobban fog menni, ha emiatt nem stresszelsz. Figyeld meg, teszt után rögtön megjön :):) Sok sikert az érettségidhez :)
2009. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem tényleg nem lesz gáz!Nem lenne jó, ha babás lennék!
2009. jún. 5. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Hidd el, nem vagy az :) Ha véletlenül mégis az lennél, nincsen semmi baj, felnőtt nő vagy. Beszélgetned kellene anyukáddal, hogy nem vagy már gyerek. Persze jogos, hogy még ő tart el, neki is van beleszólása az életedbe, de nem jó dolog, hogy igazándiból tőle rettegsz. Üljetek le, beszélgessetek, egy szülőnek nehéz a felnőtt korba engednie a gyermekét, de muszáj. Van, aki erre magától ráébred, van aki csak segítséggel, de akkor is elfogadja. Remélem tudtam segíteni :)
2009. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja...erőt kell gyűjtenem magamon. Köszi a válaszokat!
2009. jún. 5. 20:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet...és szerencsére nem vagyok babás!Köszi a nyugtatást! :)
2009. jún. 7. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!